• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz bezprzewodowa?
#1
Posiadam obecnie EC1-A lecz doszedłem do wniosku, że chciałbym się przesiąść na mysz bezprzewodowa. I teraz pytanie mamy na rynku jakieś sensowne myszki o parametrach i kształcie zbliżonym do mojego Zowie? Załóżmy, że na potrzeby tematu mamy budżet nieograniczony.
Odpowiedz
#2
Z myszek wartych uwagi masz: Logitech g305, g403 wireless, g603 i g pro wireless, żadna niestety nie będzie specjalnie podobna do ec1-a. Pod względem kształtu najbliżej będą g603 i g403 wireless.
Odpowiedz
#3
no to ja też mam pytanie odnośnie myszki bezprzewodowej, ale ... takiej trochę z niższej półki.
mianowicie potrzebuję coś budżetowego do laptopa - taka myszka do ogólnie pojętego internetu.
coś polecacie czy kupić coś w miarę najtańszego?
Odpowiedz
#4
Ja mam Logitecha od wielu lat, mała do laptopa i świetnie się sprawuje: https://allegro.pl/oferta/logitech-m185-...7251356473
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
Od 2 posiadam Logitech G Pro Wireless i to był strzał w 10 (dla osoby leworęcznej chyba nie ma lepszej myszki)
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#6
jako budżetówkę do lapka weź mychę jak najwygodniejszą - tym się kieruj. Przymierz najlepiej jak możesz, a jeśli nie masz mozliwosci to zmierz łapę i patrz na wymiary myszki, użyj wyobraźni i na farta wybierz :p jak nie mozesz poprzymierzać to jedyne wyjście
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.