• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sharkoon SKILLER MECH SGK3
#1
Co myślicie o tej klawiaturze w kwocie do 300 złotych? Warto? Podoba mi się w niej szczególnie podświetlenie RGB.
Odpowiedz
#2
Jeśli szukasz klawiatury na brązowych przełącznikach, to możesz zainteresować się także mechanikiem SPC Gear GK550 (ponadto słyszałem coś o planowej wersji 550 na niebieskich). W pudełku znajdziesz dodatkowo przydatną podpórkę pod nadgarstki. Chociaż muszę przyznać, że przy dynamicznych rozgrywkach nie spełnia ona zawsze swoje roli - ale tylko na rozstawionych nóżkach. Objawia się to tym, że ręce potrafią zawisnąć w powietrzu raz na jakiś czas - wszystko ze względu na swoje gabaryty. Sama podkładka jest wykonana znośnie. Jest to niestety plastik, który pod naciskiem potrafi zaskrzypieć . Pomimo tego podkładka jest wygodna, a jej mocowanie za pomocą magnesów jest genialne(trzymają odpowiednio mocno). Chciałbym tylko podkreślić, że nigdy przedtem nie używałem wysoko profilowanej klawiatury i może stąd tak się dzieje. Jednakże generalnie nie jest to uwłaczające. Klawiatura oczywiście ma podświetlenie RGB, po bokach ma dodatkowe ledy imitujące białe podświetlenie, które ma 3 tryby off/pulsujący/on. Z istotnych elementów:
a)nie można przyśpieszyć pulsacji bocznych ledów
b)po hibernacji komputera boczny panel ledowy wciąż świeci(po wyłączeniu komputera gaśnie wszystko)
Głównym minusem klawiatury jest brak dodatkowego oprogramowania, które ponoć może się pojawić kiedyś. Klawiatura posiada klawisze multimedialne, w tym zawiera się również możliwość blokady przycisku windows(na minus niestety to, że po wyłączeniu i ponownym włączeniu komputera blokada zostaje wyłączona). Klawiatura pozwala na utworzenie własnych profili i zaprogramowanie makr(wszystko z poziomu klawiatury).
Odpowiedz
#3
Oprogramowanie już jest dostępne :)

Edit 1.
A także gk550 jest już dostępna także na przełącznikach niebieskich i czerwonych.
Odpowiedz
#4
Kupiłem dziewczynie tego Skillera, jest bardzo zadowolona, kolory ma bardzo żywe i mnóstwo kombinacji podświetlenia można ustawić. Jedyny mankament, który szybko zauważyliśmy jest taki, że zdarła się farba z niektórych klawiszy. Nie wiem czy jest to wina samego produktu czy dłuższych paznokci, które zdrapywały po prostu farbę (obstawiałbym to drugie).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.