• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glorious Odin Gaming Mouse
#21
(05-26-2019, 02:59 PM)akatrosh napisał(a): Ktoś wie, czy wersja Glossy mocno zwiększa potliwość w tym modelu? Chciałem spróbować pierwszy raz Glossy, ale już na niektórych matowych mi się dłoń poci (głównie na modelach z gumami, ale np. też na ZA13), więc nie wiem czy jest sens próbować
Wydaje mi się, że potliwość nie zależy od powierzchni(nie jestem pewien). Dłoń się poci niezależnie od powierzchni, tylko, że powierzchnia glossy jest bardzo gładka.
Gdy stykasz dłoń z powierzchnią myszy, to ta woda nie wchodzi między szczeliny jak w bardziej matowej powierzchni i dłoń się ślizga. Bardzo nieprzyjemne uczucie podczas trzymania czegoś takiego.
Odpowiedz
#22
(05-26-2019, 03:28 PM)pr0l4nd napisał(a):
(05-26-2019, 02:59 PM)akatrosh napisał(a): Ktoś wie, czy wersja Glossy mocno zwiększa potliwość w tym modelu? Chciałem spróbować pierwszy raz Glossy, ale już na niektórych matowych mi się dłoń poci (głównie na modelach z gumami, ale np. też na ZA13), więc nie wiem czy jest sens próbować
Wydaje mi się, że potliwość nie zależy od powierzchni(nie jestem pewien). Dłoń się poci niezależnie od powierzchni, tylko, że powierzchnia glossy jest bardzo gładka.
Gdy stykasz dłoń z powierzchnią myszy, to ta woda nie wchodzi między szczeliny jak w bardziej matowej powierzchni i dłoń się ślizga. Bardzo nieprzyjemne uczucie podczas trzymania czegoś takiego.

Zawsze w recenzjach (np. DM1 FPS, czy Pro S) chłopaki z test-gear pisali, że na glossy prawdopodobnie będzie zwiększona potliwość, więc poczekam na opinie innych.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#23
Wątek jest wysoce stronniczy, ale zdecydowana większość osób, która miała kiedykolwiek problem z potliwymi dłońmi, odczuwała jeszcze większy dyskomfort na powierzchni "glossy", w tym ja.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#24
Okej, czyli lepiej nie ryzykować i brać matową, dzięki
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#25
Mam model O od już chyba miesiąca i bardzo dobrze się sprawuje.
Oczywiście nie ryzykowałem i wybrałem matte white.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.