• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór słuchawek 200 PLNów
#11
Wczoraj byłem w MP3 Store i zrobiłem krótki odsłuch ISK HD9999. Potem dostałem superluxy i akg. ISKi zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie i słuchowe i komfortowe. Niestety nie było rencorów rockmaster oe. Chciałem je porównać do isków. Jeszcze ciekawią mnie Sennheisery 206. Jeśli została zniwelowana słabość 201 w postaci dyskomfortu tak jak to opisują wszystkie internetowe źródła to może to nie była by taka głupia opcja.
Odpowiedz
#12
Udało się dorwać ISK HD 9999 w promce w Xkomie za 229:D.

Teraz myślę nad kartą dźwiękową do nich. Mając na uwadze posiadany przeze mnie wzmacniacz.

Co doradzicie?
Odpowiedz
#13
Rozumiem że karta ma być pod pci?
Odpowiedz
#14
Tak bym chciał. Karta pod pci. Do karty podpinam wzmacniacz - kolumny i słuchawki.
Odpowiedz
#15
Problem polega na tym ze wewnetrzne karty odchodzą do lamusa i nic dziwnego. Często i gęsto jest tak że produkują szumy nawet przez to ze złącze PCI zawsze jest blisko kart graficznych które zakłócają działanie kart muzucznych wewnetrznych. No ale jeżeli koniecznie i tanio szukaj Soundblastera Z(ponieważ nastawiony na gry jesteś) ale wtedy bym odpuścił wzmacniacz bo karta ma swój.
Odpowiedz
#16
Hmmm, myślałem że ze względu na interface wewnętrzne karty będą lepsze. Pewnie kiedyś tak było. Ale to już historia.

A jeśli można tak zapytać. Jaki byłby najbardziej optymalny układ (zestaw) dla mnie.???
Odpowiedz
#17
Zależy od kwoty. ISK grają już dobrze bez dodatkowego wzmocnienia.
Odpowiedz
#18
No w porównaniu do poprzednich to zmiana jest mega.
Kwota porównywalna do ceny bazowej słuchawek. Czytałem w różnych miejscach że największą zaletą integry jest to że jest:) i dla wielu wystarczy.
Ale posiadając takie słuchawki można chcieć więcej.
Dlatego też pomyślałem że mając ten wzmacniacz wystarczy mi jakiejś średniej klasy dźwiękówka. Głównie ze względu na to że korzystam też z kolumn. Gdyby nie kolumny wybór byłby prosty.
A czy jakbym zainwestował w zewnętrzny układ to można do jednego gniazda podłączyć słuchawki a do drugiego kabel wejściowy do wzmacniacza kolumnowego ???
Odpowiedz
#19
Zależy od DAC za trochę ponad 200zl jest teraz DragonFly Black normalnie kosztuje ponad 300zl. Ale on wymaga bawienia się kablami. A za sugerowana kwotę nie znam innych sensownych rozwiązań.
Odpowiedz
#20
Ta mała ważka mnie niestety nie przekonuje ze względu na rozmiar. Wolałbym coś większego pod co można będzie podpiąć słuchawki i wzmacniacz.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.