• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór słuchawek 200 PLNów
#21
Jest mała bo jest biedna w wejscia i ma tylko wejście słuchawkowe. Bez dodatkowych opcji czy nawet pokrętła głośności. Sam często używam XDuoo XD-05 który jest sporo mniejszy od takiego Aune X1S a daje bardzo podobne efekty.
Odpowiedz
#22
Wogóle pytanie brzmi co ja potrzebuję?:) do tego aby było lepiej:) Czy DAC wystarczy? czy nowy układ dźwiękowy?
Odpowiedz
#23
Nie znam ani twoich kolumn ani AMPa którego posiadasz ale rozumiem że kolumny wczesniej działały podpiete pod zintegrowany układ na płycie głównej. Jezeli tak to z dragonfly black bedzie tylko lepiej. DAC ma ciepła barwę i zyskasz na kontroli basu i srednicy. Szczególnie w porównaniu do B150 MATE. Mam akurat tą MOBO i układ dźwiękowy na tej płycie jakością nie grzeszy :).
Odpowiedz
#24
Kolumny to Unitra Tonsil ZG10/8-S2 są podpięte pod integre na płycie głównej i to przez złącze w obudowie. Pod gniazdo z tyłu mam wpięte słuchawki. I przełączam je jak trzeba w panelu sterowania dźwiękiem.
Chciałem podpiąć słuchawki pod AMPa (DUKE S505) o którym się pewnie nic więcej nigdy nie dowiem. A wzmacniacz wpiąć w kartę dźwiękową. Tudzież DAC. Mam dzięki temu kontrolę głośności na potencjometrze w AMPie.
Odpowiedz
#25
Hej hej, temat wraca. Słuchawki myślę już wygrzane, grają fajnie. W międzyczasie padł mi amp i wymieniłem go na Unitrę Traviatę. I sądzę że chyba wystarczy mi do tego zestawu jakiś DAC.
Teraz w X-Komie jest na promce Maya i Cube. Zastanawia mnie to. I czy są jeszcze jakieś opcje warte rozważenia?? Z Góry dziękuję.
Odpowiedz
#26
imo Cube Black Ed. byłby całkiem dobrą opcją, to masz dac i ampa w jednym wtedy, tylko, że on coś podrożał ostatnio, bo po 350 zł się go kupowało
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.