• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co do odkażenia/czyszczenia gumowanej powierzchni?
#1
Dość nieciekawa historia - miałem pewnego gościa jakiś czas temu, który używał mojej myszki i od tego czasu zaczęły mi wychodzić takie zgrubienia skóry na palcach, które mają najczęściej kontakt z myszką (wskazujący i kciuk). Obecnie się łuszczą. Pytanie - jak odkazić myszkę, która ma gumowaną powierzchnię? (Mionix Castor) Bez sensu się leczyć, skoro będę miał na co dzień kontakt z myszką. Alkohol zniszczy powierzchnię. Octenisept się nada?
Odpowiedz
#2
może użyj to prostu takie mydło antybakteryjne ;) ten Octe moze też będzie ok, wszystko co nie ma alkoholu

swoja drogą to ciekawa historia :D u nas myszka potrafi przejść przez kilkanaście rąk nigdy czegoś podobnego nie spotkałem u nikogo ;D
Odpowiedz
#3
Ja swojego Deathaddera czysciłem izopropylem raz i nic mu nie było (przez około 1 dzień tylko trochę ciemniejsza powierzchnia była), ale nie gwarantuję że zadziała z każdą myszką
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
To ja i mój pech :P

Co do izopropylu, to wolałbym nie. Kiedyś spróbowałem właśnie na Deathadderze i potem się lepiła i w niektórych miejscach była ta guma starta.

3 dni temu odkaziłem Octeniseptem, na razie wszystko okej. Paluchy też w końcu wracają do siebie. Wskazujący to już w połowie był złuszczony. Ciekawe, co to było.
Odpowiedz
#5
może jakiś grzyb, jakbyś poczekał to kto wie czy sam by nie zaczął grać i jeszcze lepszy od Ciebie byłby ;D

dzięki tobie człowiek zaczął myśleć o problemie o ktorym nigdy by sam nie pomyślał ze moze taki istnieć ;D
Odpowiedz
#6
gumowane myszki.. zawsze robią problemy.. W rivalu pewnie już byś nic nie doczyścił ;]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.