• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka+podkładka do 450 zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4TECH X6-70D, wcześniej Razer DeathAdder (pierwsza wersja)
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Nie wiem, w DA było 1800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 10 cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Battlefield, COD, GTA V, Przeróżne RPG
jaką masz obecnie podkładkę: nie mam, kupuję razem z myszką
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam boczne, minimum 5
twój budżet: 450 zł na myszkę i podkładkę
jaki chwyt stosujesz: palm/claw
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: DeathAdder zepsuł się 2 raz, tym razem padł na amen, A4TECH do niczego się nie nadaje, wyciągnąłem go z szafy, nowego DA raczej nie chcę, bo jestem zrażony.


uwagi (np. co do wyglądu myszki): Myślałem nad któraś Zowie, SS Rival, Mionixami, ROccat Kone XTD lub ewentualnie DA Chroma ale kompletnie nie wiem co wybrać. Myszkę chcę kupić od razu z podkładką, więc wraz z myszką proszę też o propozycję podkładki.
Odpowiedz
#2
450zl i Rival nie ida w parze;)


Rival jak budrzet nie przekracza 200pln:)
Odpowiedz
#3
a powiedz mi, jak Ci leżał w dłoni DA ?
Odpowiedz
#4
Bardzo dobrze, był tylko ciut za mały. W sumie się przyzwyczaiłem, ale już ponad pół roku siedzę na tym nieszczęsnym A4Tech, więc bez problemu przyzwyczaję się do nowej.
Odpowiedz
#5
20 cm to spora dłoń i tak myślę, że taki Kone Xtd Optical (koniecznie optical) by Ci przypasował, większa od DA, sensor jak ten w Chromie, porządna. Podkładkę weź sobie Natec M11 Logo bo widzę, ze większej nie potrzebujesz.
Odpowiedz
#6
apropo podkładek, ostanio w Zgorzelcu było sporo dostępnych w Carefour od ręki.. co jest wręcz niesłychane bo zazwyczaj nie da rady kupić na miejscu żadnej podkładki w żadnym sklepie RTV czy Markecie:) Tam można je poogladać.

Ja skusiłem się na Natec Genesis M22
Odpowiedz
#7
A czemu zawsze wykorzystywać maksymalny budżet? kone xtd, poza trochę lepszą jakością materiałów nie oferuje żadnej realnej korzyści nad dużo tańszym rivalem, jest też mniej wygodna. Przy okazji można pozwolić sobie na lepszą podkładkę, jak logitech g240 lub zowie p-sr.
Odpowiedz
#8
Oczywiście nie obrażę się, jeśli będzie taniej. Jeżeli pomiędzy kone xtd a rival nie odczuję różnicy, to nie widzę sensu wydawania 160 zł więcej.
Odpowiedz
#9
Jedyne co, to musiałbyś się dopytać o nowszą rewizję tej myszy, stara miała boki wykonane z szybko niszczącego się materiału. Właściwie jest jeszcze jedna opcja w postaci zowie ec1-a, coś w rodzaju trochę większego i wygodniejszego razera deathaddera, jest to chyba najlepsza opcja do gier typu fps, ale jest mniejsza od rivala.
Odpowiedz
#10
ec1-a wyda się nawet mniejszy niż DA, wg nas to kone xtd jest mega wygodny, przy dużej dłoni mało komu się nie podoba ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.