• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe słuchawki
#1
  • jakie obecnie używasz? superlux hd668b
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?  Sound Blaster X-Fi Titanium SB0880 PCI-E
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? cs:go
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dzwiek
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? moga byc pol otwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie wiem :)
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? nie dziala lewa sluchawka, jak poruszam zlaczem kolo lewego pada to czasem cos zalapie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): wokół uszne

Witam

Jak w temacie lewa sluchawka odmowila posluszenstwa, nie wiem czemu ani sluchawki nie upadly ani nic, maja prawie 3 lata, na jednej grac sie nie da.
Zastanawiam sie czy kupic te same czy moze superluxy hd681 lub 681 b ? a moze dolozyc do hmc631?
Odpowiedz
#2
otwórz, rozkręć muszlę i w tej niedziałającej załóż nowe luty na kabelki, bo na 90% to wina tego ;)

ewentualnie kabelek Ci się mógł ułamać, wtedy trzeb by go skrócić i dociągnąć do kanałów nowe kabelki ;)
Odpowiedz
#3
nie znam sie na tym, nie mam lutownicy, po sciagnieciu lewego pada nic tam nie widzialem, po zalozeniu 2 kabla nowego ktory byl w komplecie jest to samo, wole kupic nowe sluchawki tylko nie wiem czy te same beda najlepsze z tych co podalem
Odpowiedz
#4
ISK HP2011 są w tej cenie. Grają umiarkowana V i mają trochę większą scenę. Na audiofanatyku pisali że superlux przeprowadził cichą rewizję paru modeli co pogorszyło ich brzmienie.
Odpowiedz
#5
i one beda lepsiejsze do csa od tych wyszystkich wymienionych tutaj ?
Odpowiedz
#6
dobrze Ci sie gra na 668b? jak tak, to imo bym został przy nich
Odpowiedz
#7
dobrze sie gra, nie narzekam, chodzi mi tylko o to czy te iksy sa lepsze ? jesli tak to moge zmienic bo cena jest taka sama
Odpowiedz
#8
Licytacja HD9999 od Hard-PC:
> https://allegro.pl/sluchawki-zamkniete-i...18039.html
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
wygladaja jak sluperluxy hd681, dobrze sie w nich gra ?
Odpowiedz
#10
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...sk-hd9999/
"w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? cs:go"
Najlepiej w budżecie :]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.