• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największa! myszka do FPS :-)
#31
To nawet nie jest kwestia kabla G403 z tego co widzę, bo Ci gracze grali na kompletnie innych myszkach wcześniej :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#32
ale majac do wyboru g403 z kablem lub bez wielu pewnie się zdecydowało na bez pomimo większej wagi która widocznie im nie przeszkadza
tak to logi ich sponsoruje może więc musieli cos wybrac ;) bo tam też widać sporo podkładek logiego używają
Odpowiedz
#33
Zdarzyły się nawet osoby, które na podkładkach SSa grali na bezprzewodowej G403, więc nie wiem czy logitech ich sponsoruje, bo wątpię, że zgodziliby się na to ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#34
Tych z kolei sponsoruje Steelseries :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#35
Z tego co orientuję się w esportsach (a orientuję się raczej dobrze), to firmy sponsorują całe drużyny, a nie pojedynczych zawodników (co bardzo dobrze widać na tabelkach ze sprzętem), a w drużynie gdzie widziałem 3 lub 4 sztuki G403 bezprzewodowej (mousesports), 3 albo 2 osoby miały podkładkę Logitecha, a 1 podkładkę SSa. Co ciekawe, Snax nie grał na żadnej myszce Logitecha, tylko na białej Zowie, podkładki niestety nie dojrzałem.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#36
Musiałeś pomylić drużyny z G2 :p
W Mouz jedynie SuNny gra na G703.
Sponsoruje ich Zowie, co widać szczególnie po klawiaturach, G2 natomiast twardo ściska sprzęt Logitecha.
Ogólnie rzecz biorąc, sponsor zawsze gdzieś tam się przewija - gracze nie są uzależnieni w kwestii wyboru myszy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#37
nom dokładnie, sponsorzy wcale tak nei wymuszają, że wszystko musi być od nich używane, jak zawodnik dobrze gra np. na zowie to przykładowo logitech da mu podkładkę i klawke swoją tylko i nie każe zmieniać myszki ;) za to na koszulce będzie nosił logo logi i w rożnego rodzaju kampaniach marketingowych oczywiści zawodnik wychwala logi i tak się kręci ;) teraz chyba taki model działania jest najpopularniejszy
Odpowiedz
#38
Możliwe że faktycznie pomyliłem, bo oglądałem właśnie Mouse z G2, przepraszam, mój błąd.
Możliwe, że tak to teraz działa, pamiętam, że dawniej było tak, że ile tylko się dało musiało być sprzętu od sponsora.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#39
Witam ponownie szanownych Panów :-) Po ponad roku z HyperX Pulsefire FPS postanowiłem odkurzyć ten temat - zakupiona w promocji myszka nie była tym czego oczekiwałem... Biorąc pod uwagę brak dedykowanych sterowników spodziewałem się doświadczeń porównywalnych z Zowie EC1-A - w HyperX niestety wszystko jest mniej wygodne. Tak czy owak okazało się że niektóre stare gry (np. Aquanox) wymagają zmniejszenia częstotliwości próbkowania a HyperX tego w żadnym stopniu nie umożliwia.

Tak więc ponownie przymierzam się do zakupu "Największej myszki do FPS" :-) Czy coś w przeciągu tych miesięcy na rynku się zmieniło? Jakieś nowe produkty godne polecenia? Moje kryteria pozostały takie same. Tyle że z kasą tym razem nie najweselej więc budżet im niższy tym lepiej :-)
Odpowiedz
#40
Powracamy do ekstraktu - Rival 600, Kone Aimo.
Jak odbiór Pulsefire? Zdecydowanie za mała? Jak z wagą?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.