• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największa! myszka do FPS :-)
#11
"Tzn. że mniejsza "na papierze" mysz może efektywniej wypełniać dłoń niż większa "na papierze" mysz?" - tak.
Pod uwagę trzeba brać wszystkie parametry, czasami nawet one nie powiedzą Ci wszystkiego - mam u siebie Kone Pure (120x70x40) i nigdy nie pomyślałbym, że będzie się dobrze trzymała, ale jednak długość wymusza clawa.
Posiadam też G400, parametrami niemalże pokrywa się z Twoją G5 - używałem jej bardzo długo, ale z biegiem czasu zaczęła być dla mnie lekkim naleśnikiem (łagodne, łukowe profilowanie), nie wypełniała dobrze dłoni, koniec końców nawet ten znacznie mniejszy KP obdarował mnie pewniejszym chwytem.

"No i zapytam raz jeszcze - co z HyperX Pulsefire FPS? :-)"
Palmem jej nie chwycisz.
Przypomina kształt Deathaddera, czyli EC1-a - powtórka z rozrywki.
Ze zdjęć widzę, że trochę kombinowali z PCB, wypadkową tego jest zapewne waga - 95g.
[Obrazek: 8156_16_hyperx-pulsefire-fps-gaming-mouse-review.jpg]\

Linkuję całą galerię:
 > https://www.tweaktown.com/reviews/8156/h...ndex4.html

Warto wspomnieć, że posiada PMW3310.
Wciąż jest to dobry sensor, ale w tej cenie już dostaniesz PMW3360.

Wracając do sedna, pozostawiłbym Rivala i EMPa.
Kone wyda się większy (brak wyżłobień na przyciskach, szerszy) więc właśnie jego bym wybrał.
Rival wypada bardziej rasowo - lżejszy, wszystko jest dopięte na ostatni guzik (przyciski główne, boczne, scroll, przewód nie jest w oplocie, w przypadku Roccata może to przeszkadzać).


Jedyną rzeczą, której uczepiłbym się w przypadku EMP, są przyciski.
https://www.youtube.com/watch?v=a3qSuUJSJgs&t
Jest to dosyć personalne, no ale jednak może Ci przeszkadzać.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Dzięki XeXu za takie konkrety! Po zapoznaniu się z linkowaną recenzją i przez pryzmat oferty ze sklepu X-Kom (HyperX Pulsefire FPS + podkładka FURY S Gaming Mouse Pad - M za 149,00 zł) postanowiłem, że albo kupię tego Hypera, albo EMP albo Rivala ;D

Czyli dalej mam mieszankę odczuć, ale chociaż mam już sensowne typy z których ostatecznie wybiorę.

Dzięki za wszystkie rady, wiedzę i wskazówki Panowie!
Odpowiedz
#13
Nie wiem jak z jakością HyperXa po załączonych screenach, Hya musiałby co nieco rzucić słowem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Hya wydaj proszę osąd :-) Bazując na informacji o bebechach HyperXa - czy warto kupić
Pulsefire FPS + podkładka FURY S Gaming Mouse Pad - M za 149,00 zł? :-)
Odpowiedz
#15
@Nova jeśli szukasz Rivala (nowego chyba nie znajdziesz, pozostaje tylko Rival300) to poszukaj myszki HP Omen - jest to klon SS Rival brandowany przez HP
Odpowiedz
#16
(06-28-2018, 08:14 AM)V3ru napisał(a): @Nova jeśli szukasz Rivala (nowego chyba nie znajdziesz, pozostaje tylko Rival300) to poszukaj myszki HP Omen - jest to klon SS Rival brandowany przez HP

Dzięki za radę :-) Ale są te Rivale jeszcze bez problemu w sklepach, więc spokojnie.

Natomiast chyba wezmę Pulsefire FPS. Na labie go też testowali i ogólnie pozytywne opinie zebrał. A brak oprogramowania to dla mnie jedna z większych zalet które miałem przy Zowie. No i 150 zeta za myszaka z dobrym sensorem + podkładka materiałowa... Być może kupię równolegle też  Rocata EMP - jedna zawsze w zapasie będzie... Jakoś intuicyjnie czuję, że myszka za 350 złotych dziś to nie będzie taki Herkules jak moja G5 i choćby 5 lat nie pociągnie więc średnio widzę taki hajs w myszkę pchać... Na mojej G5 często otwieram tabele w CSGO, więc co bym nie kupił może być tylko lepiej ;-) Dzięki wszystkim za opinie.

Hya jak masz coś do dodania na temat HyperXa, to ja wciąż czekam na Twoją ocenę :-)
Odpowiedz
#17
Komputronik sprzedaje Kone EMP za 209zł na alledrogo, w Morelach jest za 239zł.
Wszystko aktualnie tanieje, Roccat akurat to zupełne przeciwieństwo tej idei - ceny premierowe ich produktów skręcają ślepą kiszkę.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
Wy tu gadu gadu, a od wczoraj wyszła nowa bezprzewodowa myszka Logitecha, jak G203, G305. Niby cena 250 zł to nie dużo jak za bezprzewodówkę, bo G403 kosztowała drugie tyle, jednak liczyłam na tańszą. Jak będzie w granicach 200 zł, to zastanowi się nad kupnem i czy warto, bo jednak mam taką samą z przewodem, który mi aż tak bardzo na mouse bungee nie przeszkadza. A podejrzewam, że ta z baterią jest cięższa.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
(06-28-2018, 09:54 PM)XeXu napisał(a): Komputronik sprzedaje Kone EMP za 209zł na alledrogo, w Morelach jest za 239zł.
Wszystko aktualnie tanieje, Roccat akurat to zupełne przeciwieństwo tej idei - ceny premierowe ich produktów skręcają ślepą kiszkę.
No właśnie z Komputronika chyba bym tą mychę wziął. Mam tylko nadzieję że będzie hulać na tej podkładce FURY S Gaming Mouse Pad - M

(06-29-2018, 08:36 AM)Ewelina napisał(a): Wy tu gadu gadu, a od wczoraj wyszła nowa bezprzewodowa myszka Logitecha, jak G203, G305. Niby cena 250 zł to nie dużo jak za bezprzewodówkę, bo G403 kosztowała drugie tyle, jednak liczyłam na tańszą. Jak będzie w granicach 200 zł, to zastanowi się nad kupnem i czy warto, bo jednak mam taką samą z przewodem, który mi aż tak bardzo na mouse bungee nie przeszkadza. A podejrzewam, że ta z baterią jest cięższa.
Ponieważ prawdziwych graczy (takich power über ultra jak na przykład ja ;-)) nie interesują kontrolery wireless :-) To tak jakby grać w strzelankę touchpadem ;-) No doba, może bardziej adekwatnym będzie - granie w CSa po WiFi. Da się, ale za jaką cenę? Jakiekolwiek lagi w e-sporcie są niedopuszczalne, a produkt bezprzewodowy po prostu nie może się przed nimi uchronić.
Odpowiedz
#20
Myszy bezprzewodowe wchodzą coraz głębiej, szczególnie pod szyldem Logitecha.
Jest to w sumie jeden z najlepszych kierunków jaki mogli teraz obrać, gdyż sensory są na poziomie, który w zupełności zapewnia wszystko.
Lagów nie ma, opóźnień też, ale do wagi, ceny trzeba doliczyć naturę myszy bezprzewodowych :p

@Edit
G305 waży 99 gramów, co jest naprawdę sporą liczbą jak na takie maleństwo.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.