• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największa! myszka do FPS :-)
#61
Chętnie bym coś podesłał, ale z małych myszy, które mogłyby Ci się spodobać, nic nie mam frapującego, a jak już, to przetestowałaś.
Mam Asusa - Rog Sica, który wymiarami jest przekonujący, ale kształt jest tak nieporęczny, że bez chwili namysłu nazwałbym ją najgorszą, małą myszą symetryczną, jaką kiedykolwiek testowałem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#62
Gdzieś ją widziałam, coś kojarzę, być może nawet w sklepie macałam i coś mi świta, że była dość wygodna, ale jeśli piszesz że kształt jest nieporęczny, to możliwe że coś mogłam pomylić, ale kto tam wie :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#63
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-rog-sica/

Ten model, wyjątkowo nieprzyjemnie wżyna się w paluchy, tragiczny przewód.
Zakupiona wyłącznie z zamiarem testowania mikro-przełączników.

Trzymałbym się "Black Edition", dopóki mikro-przełączniki nie wysiądą, albo powłoka nie zacznie się łuszczyć, "Owl-Eye" ma za dużo wad, by ją zastąpić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#64
Aż dziwne, że Roccat nie wydał kolejnej, godnej następczyni Black Edition, znaczy się próbował i coś jeszcze ostatnio wyszło, ale nie wiadomo czemu nie poszli w stronę Black Edition.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#65
A mnie zdumiewa, że znowu zdecydowali się na topową konfigurację - Kain 120, wraz z tańszym odpowiednikiem - Kain 100, strasznie redundantny zamysł.
Powinni już dawno przekonać się do tego samego kształtu, ale w dwóch rozmiarach.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#66
Roccat miał chyba jakieś zawirowania, nie? Został przejety przez kogoś.... dobrze myślę?
Odpowiedz
#67
Tak, został wykupiony przez Turtle Beach, które założone zostało w 1975 roku.
Począwszy od software'u w branży audio, przebrnęło przez hardware, w tym syntezatory i karty dźwiękowe, a po dziś dzień, zajmuje się głównie produkcją headsetów.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.