• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno myszki i podkładki pod nią
#1
-Używam obecnie tej myszki tyle że jest to randomowa kompletnie niepasująca mi myszka więc nie radziłbym się nią sugerować: https://www.mediaexpert.pl/myszy-i-track...20QAvD_BwE 
-W league of legends mam 70/100
-W Windows 7/11
-Jeśli chodzi o czułość to to jest standardowe ustawienie przeze mnie wybierane ale nie wiem czy nie będę go zmieniał obecnie oceniam ją na pomiędzy szybką a średnią
-Gram w Gothicki, Wiedźminy, Divinity od Divine Divinity do Divinity 2 Original Sin, Darkest Dungeon, ELEX, Spellforce, League Of Legends, Riseny, Battle Mages, Bitwa O Śródziemie 2, Warlords Battlecry III, Dragon age wszystkie części te gry przyszły mi na myśl czyli podsumowując gram w większość gier RPG, FPS-ów nie ogrywam ostatnio, w league of legends gram praktycznie codziennie
-Podkładka też jest randomowa wygląda mniej więcej tak https://www.euro.com.pl/podkladki-pod-my...sgodx8IIdw
-nie używam bocznych przycisków
-budżet to od 80zł do 300zł może być powyżej do 400zł jeśli naprawdę będzie warto
-FINGERTIP GRIP
-1+2+2
-prawo ręczny
-od najdłuższego palca do zgięcia nadgarstka 20cm i 2.3cm szerokość palca, od palca najdłuższego do kciuka pod kątem 90 jest 15cm
-nie chcę zmieniać chwytu chociaż wiem że mam o wiele za małą myszkę to i tak zostanę przy fingertip grip, ponieważ mam najlepszą kontrolę przy tym chwycie
-Tak
-____
-raczej nie
-Nie mam wymagań ma być jak najlepiej dobrana do dłoni jeżeli też będzie ładna to będę bardzo zadowolony

Jeśli chodzi o podkładkę to:
-chciałbym aby była z jak najwygodniejszym podparciem pod nadgarstek, cena najlepiej do 100zł i nie mam pojęcia o podkładkach zdaję się na wasze doświadczenie ;)
Odpowiedz
#2
daj 6/11 w windowsie koniecznie! i przystosuj sie do tego, bo tak to Ci uciekają piksele na które nie możesz najechać

Ja bym zdecydowanie w G403 z racji na przyciski w dużej mierze, lepszych do RTS/MOBA nie znajdziesz przy twojej dłoni to tylko fingerem ją chwycisz ;)

do tego podkładkę DM PAD L lub XL bo w razie czego jakby CI nie siadła z jakiegoś powodu to będziesz mieć konkretny odnośnik przy doborze podkładki a kosztuje grosze
Odpowiedz
#3
G403 jak wyżej, lecz możesz mieć problemy z fingertipem, ja z taką dłonią mniej więcej jak ty jestem w stanie łapać ją fingerem, ale znam osoby o podobnej, czy nawet większej dłoni, którym nie wygodnie się ją fingeruje. Najlepiej gdzieś przymierzyć, jak będzie nie wygodna, to zapewne Roccat Kone Pure Owl Eye będzie dobry, ewentualnie może Sensei 310, chociaż tu nie jestem pewien.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
sensei słaby do fingera, zły ma balans do tego, u nas z kolei KPOE Ci z dużymi łapami źle fignerowali ;D ludzie z dłońmi po 20 + cm zawsze mają pod górkę bo co łapa to ma inne odczucia
Odpowiedz
#5
Dokładnie, wszystko jest indywidualną kwestią, znam nawet osoby co z małą dłonią fingerują Rivala 600, a mam kolegę z dłonią 22cm co fingeruje KPOE ;D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
(06-21-2018, 10:27 AM)Hya napisał(a): daj 6/11 w windowsie koniecznie! i przystosuj sie do tego, bo tak to Ci uciekają piksele na które nie możesz najechać

Ja bym zdecydowanie w G403 z racji na przyciski w dużej mierze, lepszych do RTS/MOBA nie znajdziesz przy twojej dłoni to tylko fingerem ją chwycisz ;)

do tego podkładkę DM PAD L lub XL bo w razie czego jakby CI nie siadła z jakiegoś powodu to będziesz mieć konkretny odnośnik przy doborze podkładki a kosztuje grosze

A Rival600 byłby dobry? Chętny byłbym na niego widziałem recenzję u ziemniaka przy jego większej dłoni było dobrze ale jeżeli nie jest dla mnie odpowiedni to wezmę G403. A i dzięki za radę dotyczącą tej czułości nie wiedziałem że można znaleźć tutaj aż tak obeznanych ludzi.
Odpowiedz
#7
Rival 600 to taki typowy palmgripiak ;) to jets fes mycha, ale na pewno warto go przymierzyć bo to swietna mycha, kto wie, może Ci siądzie, niemniej ciągle bardziej mi g403 jakoś pasuje doa Ciebie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.