• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik gry/pisanie 70/30 ~300zł
#1
Cześć, 
ostatnio zacząłem myśleć nad zakupem swojego pierwszego mechanika. Nigdy z takiego typu klawiaturą nie miałem do czynienia i mam zamiar próbować gdzieś znaleźć obojętnie jakie modele byleby sprawdzić przełączniki (najlepiej Cherry lub Kailh Brown). Wstępnie pod uwagę biorę brązowe i czerwone, wiem jak ich działanie wygląda ale tylko teoretycznie, bo jak wspominałem nie miałem do czynienia z tym sprzętem. Na razie biorę pod uwagę takie 3 modele (kolejność nie ma znaczenia).
Corsair Strafe MX Red
HyperX Alloy   (to nie to samo co korsarz?)
CM Masterkeys Pro S ,która wydaje się być najciekawsza ale z drugiej strony niepełnowymiarowa i droższa względem pierwszej. Jakoś specjalnie numerycznej nie używam, więc w sumie obejdzie się. Większa wersja raczej nie wchodzi w grę, bo nie chcę przesadzać z budżetem.
Są jeszcze takie modele jak Genesis RX85 czy inne na Kailh ale nie wiem czy nie są gorsze jakościowo, mimo wszystko w tych pieniądzach chciałbym sprzęt na lata. Kiedyś sugerowałem się Waszymi testami w doborze myszki i moja Zowie FK1 zadowala mnie do dziś.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mechanik gry/pisanie 70/30 ~300zł - funshy - 06-18-2018, 02:55 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.