• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASUS Strix Claw
#1
Hello.
Po przeczytaniu recenzji, w której mysz wypadła świetnie, zastanawiam się... czemu nie zauważyłem żadnej wzmianki na forum? @Hya
Japońskie Omrony, wygodny kształt, całkiem dobra jakość.
Waga raczej kieruje ją do odbiorców ze sporymi dłońmi, ale Ci zapewne nie będą narzekać.
Wydaje mi się, że jest to mocna propozycja.
Dodatkowo, jest teraz dostępna na X-Komie za ***129zł***.

@Edit
Dodaję linkacza do recenzji - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...trix-claw/.
Dodatkowo, ma wielki plus, że pochodzi z czasów zanim Asus postanowił zrobić kiczowate logo ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#2
ma specyficzny kształt bardzo, co powoduje, że nie jest zbyt uniwersalna i ciężko wstrzelić się z jej polecaniem komuś ;)
Odpowiedz
#3
Czyli kolejny bezużyteczny przycisk, który psuje ergonomię.
Podobna sytuacja dotknęła G402, dodatkowo jej waga doskwiera.
No ale...
[Obrazek: DSC_0292.jpg]
Takie coś nie ma prawa być lekkie :D
Górna obudowa to jakieś ~25 śrub.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Ty psuju .... :P
Odpowiedz
#5
Trzeba :p
Ostatnio wlutowałem czerwone Huano do G400, całkiem fajny efekt końcowy :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
wlutuj lepiej te Huano Blue Shell (20M) imo to najfajniejsze przełączniki
Odpowiedz
#7
Musiałbym się upewnić na jakiej Miki skończę :p
Obecnie już sam nie wiem czego mam szukać.
Sprawdziłem:
- Zowie; EC1-a, FK1, ZA13
- Logitech; G403, G402, G502, G203, G900
- Steelseries; Rival 300, Rival 100
- Razer; Lancehead, Deathadder, Mamba
- Roccat; Kone Pure
- DreamMachines; DM2 Comfy
- Qpad; OM-75
I kilka *jednorazowych* strzałów na półkach.

Logitecha odpuściłem, kształty niezbyt mi podchodzą (paradoksalnie, G900 cechowała największa ergonomią), szczególnie krawędź prawego boku w G403.
Mimo niedogodności, pochwalę Logiego za przyciski.
Nawet felerna G402 ma strasznie responsywne, chrupkie kliki, brzmią bardzo podobnie.
Zowie, hm... nic szczególnego.
Huano w FK mi się podobały, ale kształty jednak nie podchodzą, jakość również - każda miała mankamenty, dodatkowo scrolle są po prostu słabe.
FK była zbyt płaska, ZA ma symetryczne krawędzie, jedna niemiłosiernie męczy serdeczny palec, EC wypadła słabo w kwestii komfortu.
DMka lekko za mała z prawej strony, toteż Qpad wypadł podobnie, lecz IMHO jest wygodniejszy.
Jako ciekawostkę mogę dodać, iż DMki używa obecnie ChrisJ - zawodnik Mousesports.
Z całego zestawienia użytkuję teraz KP - zadziwia mnie jak dobrze się ją trzyma, mimo tak małych proporcji.


Obecnie myślę nad MasterMousem S, MM530 bądź Cougarem :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
To Ty chyba bardziej wybredny ode mnie, ale nie wiem czy to możliwe :D
MasterMouse S według mnie ma za dużo wad i zdecydowanie te które testowałeś są lepsze.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Jeżeli kształt podejdzie, to wybaczę :p
Dodatkowo, wyszła nowa, poprawiona wersja.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
A co dokładnie poprawili?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.