• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz komputerowa do ~300 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech B110
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 DPI (brak możliwości regulacji/zmiany)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: niska/średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak sterowników
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~8 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Legue of Legends oraz bardzo sporadycznie w Counter Strike: Global Offensive
  • jaką masz obecnie podkładkę: prawdopodobnie nostromo A1 (lub jakiś inny model tej marki)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): żadnego
  • twój budżet: ~300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: jeśli przyniesie to większe korzyści to mogę go zmienić
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: jeśli przyniesie to większe korzyści to zaakceptować inny zakres dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wydaje mi się, że myszka nie sprawdza się w grach - jakby nie patrzeć jest to typ nisko-budżetowy
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie mam jakiś odgórnych zastrzeżeń co do dokładnego wyglądu (lepiej ocenia mi się poszczególne jednostki)
Z góry dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam :)
Odpowiedz
#2
a powiedz mi jak rozmiarowo Ci pasuje ten B110
Odpowiedz
#3
Myślę, że niezależnie od tego jak pasuje, w tym wypadku z dobrej jakości myszy na przełącznikach omrona, nie za cięzkich do lola jak asus strix claw i bardziej uniwersalnych niż sica, jest właściwie tylko roccat kone pure military i mionix avior 7000. Chociaż z drugiej strony jeżeli cm storm alcor ma te same przełączniki, to po co dopłacać 100zł do trochę lepszego sensora, którego potencjału i tak się nie wykorzysta. W ostatnim wypadku można dosypać zlotem do dobrej podkładki, jak zowie p-sr lub logitech g240.
Odpowiedz
#4
Jakbyś chciał dalej małego Logitecha to g303 :)

Przy okazji od b110 to chyba prawie wszystko z nowymi sensorami będzie o niebo lepsze;) B110 to staroć, że szok:)
Odpowiedz
#5
Kształt g303 moim zdaniem wymusza claw gripa, inaczej jest tak niewygodna, że można umrzeć od grania na niej.
Odpowiedz
#6
Gabarytowo to chyba odpowiednik B110 ?
Odpowiedz
#7
Ale kształt zupełnie inny, musiałbyś to chwycić w sklepie, by zobaczyć co ten zmutowany szajs robi z dłonią.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.