• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka Logitecha
#11
Mam nadzieję, że szybko się dowiemy. Skoro myszka trafiła do zwykłego szeregowego streamera, to myślę, że skończyli fazę testów i powoli ruszają z promocją finalnego produktu, inaczej trzymaliby to raczej w tajemnicy, z dala od źródeł z których może to wyciec.
Odpowiedz
#12
Od pojawienia sie G603 na overclock do zaprezentowania jej minął tydzień więc za tydzień się dowiemy.
Osobiście myśle że to bedzie całkiem inna literacja tej myszki (że nie bedzie sie nazywać GPro tylko G800/G803) a sama mysz bedzie taką gustowną wersją G900
Odpowiedz
#13
(06-06-2018, 12:01 PM)Reo napisał(a): Od pojawienia sie G603 na overclock do zaprezentowania jej minął tydzień więc za tydzień się dowiemy.
Osobiście myśle że to bedzie całkiem inna literacja tej myszki (że nie bedzie sie nazywać GPro tylko G800/G803) a sama mysz bedzie taką gustowną wersją G900
Z nieoficjalnymi źródłami jest różnie. G pro zaprezentowali oficjalnie chyba z miesiąc przed rozpoczęciem sprzedaży, a na overclocku trafiła jeszcze kilka miesięcy wcześniej ze zdjęć zawodników sponsorowanych przez logitecha testujących mysz w trakcie turniejów.
Odpowiedz
#14
W sumie racja. Więc czekamy :)
Wagowo moge obstawic że to bedzie koło 100gram. Czekam na recke g305 i "niezapowiedzianej nowości" bo kabel w g203 zaczyna denerwować :)
Odpowiedz
#15
Na pierwszy rzut oka robi wrażenie bardzo dobre. Kształt uniwersalny na miarę Sensei'a. Waga oby poniżej 95g. Wygląda jak taka FK2 z płaskimi bokami od Finalmouse'a. Czekam z niecierpliwością i niezależnie od ceny, i tak ją kupię.

Przy G Pro Logitech pracował z Semphisem i Skadoodlem.
Odpowiedz
#16
A ja myślę, że to ich celowy chwyt marketingowy. Wprowadzić nutkę tajemniczości, ludzie zaczną być ciekawi, zaczną czekać tak bardzo, że będą chcieli ją kupić. To tak jak podanie kobiety na tacy. Facet woli sam upolować :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
Ale mam nadzieje ze cos z wygladem przodu coś zrobią bo akurat okolice scrolla są strasznie brzydkie
Odpowiedz
#18
Chodzi o te proste ścięcia przycisków? No mi też się to nie podoba. Ale jeśli myszka ma być wygodna i mniej ładna, a piękna i nie wygodna, to wolę mniej ładną :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
Nie choć to też jakos urodziwe nie jest ale mnie to jakos nie przeszkadza. Chodzilo mi o brak miejsca na palec środkowy
Odpowiedz
#20
Mi akurat ten brak miejsca na palec środkowy pasuje. Palec wskazujący zawsze trzymam po prawej stronie lewego przycisku myszy i jak jest ta przerwa pomiędzy przyciskami to trochę mi to przeszkadza. Ale kwestia przyzwyczajenia, z tym miejscem też sporo grałem np. na Kinzu.

Dla mnie kwestia przyzwyczajenia, a dla osób grających 1+3+1 często rzecz skreślająca myszkę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.