• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mocno profilowana mysz pod palmofingera
#1
Siemka. Potrzebuję myszki dla brata, niestety, wszystkie moje myszy zostały posprzedwane i może odnieść się tylko do mojego KPOE i swojego DA Elite, zdążył jeszcze przetestować wcześniej Rivala 600 i 310.
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: DA Elite
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3200
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Gdy gra w OW, to 40+cm, natomiast głównie zależy mu na mobach, gdzie prawie samym nadgarstkiem
  • w co grasz (podaj tytuły gier): LoL, czasami OW/Hots
  • jaką masz obecnie podkładkę: Taito 2017 (będzie zmieniał na GTF-X, bo mu się spodobała)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 główne, scroll, boczne jak będą to fajnie, jak nie to nie ma problemu większego
  • twój budżet: Ile będzie trzeba, tyle się wyda
  • jaki chwyt stosujesz: Palmo finger, te kości przy początku palców znajdują się dosyć wysoko nad myszką i palce skierowane prosto na koniec przycisków, kciuk leży cały na boku, praktycznie od samego jego początku.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Lewo, ale korzysta z myszki prawą ^^
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,9cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,1cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: W DA zaczęło go irytować to, że dłoń mu się poci od tej gumy, mój KPOE po prostu za mały, w Rivalu 310 nie podobały mu się aż tak twarde przyciski (ale je da się jeszcze przeżyć), ale przedewszystkim nie trawił tego materiału, jakby szorstki mu się wydawał, Rival 600 był jakby zbyt mało wyprofilowany, bolał go serdeczny palec gdy go używał (irytowała go również różnica pomiędzy LPM i PPM, nie wiem czy ona jest zawsze taka duża, czy tylko w moim egzemplarzu).
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Jeżeli są do wyboru miękkie switche takie jak w DA i twarde, jak np. w Rivalu, czy G Pro (którą klikał w sklepie), to woli miękkie, ale twarde są do przeżycia. 
Nie wiem czy w ogóle coś się da tu wymyślić, jedyną opcją wydaje mi się EC1, ale no do gier moba to tak średniawo chyba (chociaż mi się przyjemnie grało na ZA13, ale możliwe, że to tylko mi ^^), może coś ktoś wymyśli ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
Ciężki wybór, ale ja bym celował w Revenger S skoro na DA dawał radę grać, ale chce po prostu inny materiał, do tego bardziej pod fingera będzie bo jest troszkę mniejsza od DA.
Odpowiedz
#3
Materiał samego DA raczej nie był problemem (jest dla niego bardzo przyjemny), raczej chodzi o samą gumę. Nie wiem jaką Revenger S ma gumę, ale raczej nie wyeliminuje to problemu (na Rivalu 310 też mu się pociła dłoń, nie wiem czy od tego materiału "szorstkiego", czy od gumy, na Rivalu 600 było pod tym względem okej)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
w revengeru s akurat całkiem fajne są te boki, na pewno znacznie mniej wywoluja potliwośc niz w rivalu 310 te silikony, wiec imo z kształtu i powierzhcni moze mu siądzie ;)
Odpowiedz
#5
A jakie tam są switche, miękkie (bardziej zbliżone do KPOE/Razer DA), czy trochę twardsze (jak Rivale, Logitechy)?
PS. Po przeczytaniu recenzji, zastanawiam się, czy powierzchnia nie będzie wzmagała potliwości i czy mysz nie jest zbyt mało profilowana, co jest dosyć ważne dla mojego brata?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
raczej są miększe, z powierzchnią trzeba samemu przetestować, niektórzy na niej nie mieli problemów, co ręka to ręka... profilowana jets całkiem spoko akurat
Odpowiedz
#7
O dziwo, w czasie mojej nieobecności już sam sobie poradził i kupił G403, która mu pasuje :D
Btw. Ma ktoś może jakiś sposób na wyprostowanie GTF-X? Bo mi np. od ponad pół roku się nie wyprostowała (mi to w sumie jakoś nie przeszkadza), ale brat się strasznie na nią napalił, tylko G403 w miejscach gdzie nie jest prosta ślizga się strasznie nieprzyjemnie. I jeżeli się jej nie da wyprostować, to jaką inną szybką podkładkę może kupić, najbardziej zbliżoną szybkością do GTF-X?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#8
z godnych polecenia nie ma takich jak g-tfx, która jest bardzo unikatowa

masz takie falowania przy prawej i lewej krawędzi, nie? jak jest to bardzo uciążliwe to zareklamuj, bo czasami się trafią podkładki co nie leżały długo w pudełku i mają to mniej odczuwalne
Odpowiedz
#9
No mam właśnie coś takiego jak mówisz. Słyszałem jakieś sposoby, żeby ciepłą wodą umyć i zostawić na 1 dzień pod czymś ciężkim, ale nie wiem w sumie czy to dla niej bezpieczne ;_;
Jest w ogóle szansa na to, że przyjmą taką reklamację po tak długim czasie?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
@akatrosh
Odpisałem na prywatną wiadomość.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.