• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superlux HD681b i Plantronics Gamescom 388
#1
Witam, przez rok użytkowałem do gier słuchawek marki Plantronics, wszytko było w porządku, jednak ostatnio mikrofon przestał działać.
Przerzuciłem się na chwilę na HD681b, ale brakuje w nich mikrofonu.
Czy warto wymieniać Superluxy na jakiś headset do 200,00 zł, jeśli tak to czego szukać ?
Może lepszym rozwiązaniem będzie zakup mikrofonu zewnętrznego ?
Całość podłączam do zintegrowanej karty dźwiękowej, a gram w gry gdzie pozycjonowanie jest kluczowe.
Odpowiedz
#2
Jak na headset do 200zl to stanowczo nie. Za 300zl by się coś znalazło. W tym wypadku lepiej zainwestować w mikrofon. Ewentualnie jak chcesz iść oczko wyżej do 200zl to superlux hd669 ale nie wiem czy jest sens na integrze. Pozycjonowanie będziesz miał na tyle dobre na ile Ci pozwala twoja integra... Co za tym idzie, szału nie ma :)
Odpowiedz
#3
Czyli lepiej zostać przy Superluxach i dokupić zewnętrzny mikrofon ?
Jaki mikrofon możesz polecić ewentualnie jakie słuchawki do 300,00 zł ?
Użytkowałem Plantronicsy i nie narzekałem na ich pozycjonowanie, zawsze mogę kupić ten sam model, ale chciałbym coś nowszego.
Co do mikrofonu to widziałem, że często na forum pojawia się Zalman ZM-MIC1, ale podobno nie ma szału na zintegrowanej karcie dźwiękowej.
Są jeszcze HyperX Cloud Stinger, ale też czytałem, że więcej robi reklama niż słuchawki są warte.
Odpowiedz
#4
Zacznijmy od tego w jakie gry grasz. Tak naprawdę dźwięk w grach jest znacznie bardziej skomplikowaną sprawą niż kupno karty graficznej czy myszki :) . Wchodzi w to preferencje słuchowe, sama gra, źródło no i słuchawki :).
Odpowiedz
#5
ja bym dokupił po prostu mic zalmana za 20 zł do tego co masz
Odpowiedz
#6
(04-20-2018, 10:27 AM)FreeQ napisał(a): Zacznijmy od tego w jakie gry grasz. Tak naprawdę dźwięk w grach jest znacznie bardziej skomplikowaną sprawą niż kupno karty graficznej czy myszki :) . Wchodzi w to preferencje słuchowe, sama gra, źródło no i słuchawki :).

Gram w strzelanki w trybach sieciowych, jeśli chodzi o preferncje słuchowe to nienależy do grona najmłodszych graczy, ale też głuchy nie jestem.
Najczęściej gram w cs:go, quake champions, pubg i project cars.
Odpowiedz
#7
Szczerze nie wiem czy jest sens iść wyżej niż to co napisałem bo możesz się zawieźć mizerna różnica... wiesz źródło robi swoje :)
Odpowiedz
#8
Kup mikro Zalman ZM-MIC1 https://www.x-kom.pl/p/332857-mikrofon-z...-mic1.html taki mam w superlux swoim i jest świetny zestaw :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.