• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 250zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Mysz Tracer Transformer TRM-504
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem, pewnie nie posiada
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Staram się, aby od środka podkładki do brzegu wykonać około 210 stopni. Podkładka ma 32 cm szerokości, więc po obliczeniach obrót 360 stopni to jakieś 27 cm.
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike Global Offensive
  • jaką masz obecnie podkładkę: Jakaś podróba Razera zamówiona z chin za kilka dolarów. Wcześniej grałem bez podkładki. Moim zdaniem nie jest zła, ale nie mam porównania.
  • [Obrazek: 2014-best-selling-font-b-Razer-b-font-fo...gaming.jpg]
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): W grach nie używam bocznych, ale poza czasami mi się zdarza.
  • twój budżet: 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 + 2 + 2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie bardzo
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, planuję spróbować grać na 400 dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: myszkę xD Szukam czegoś bardziej profesjonalnego
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Najlepiej symetryczna

Ze swojej strony powiem, że z początku myślałem nad Kinzu V3, potem zacząłem rozważać Zowie fk1.

Wielkie dzięki za wszelką pomoc.
Odpowiedz
#2
myślę, że powinieneś wybrać miedzy tymi: Zowie ec2-a, kone pure military i Zowie ZA13
Odpowiedz
#3
A jakbym postanowił zmniejszyć budżet do 150 zł? Co sądzisz o Kinzu V3? Tak się zastanawiam czy na pewno potrzebuję myszki za 250zł, więc jeżeli znajdzie się coś ciekawego do 150 zł, to może warto. Jeśli różnica między takimi za 250zł a 150zł jest zdecydowana, to wtedy kupię droższą.
Odpowiedz
#4
Kinzu ma bardzo słaby sensor, jest to w zasadzie najstarszy i najsłabszy z dobrych sensorów nadal wykorzystywanych, dobrych pod względem precyzji i feelingu przy niskich wartościach dpi, niestety wszystkie pozostałe parametry są bardzo niskie i zwyczajnie nie opłaca się brać myszy powyżej 100 zł na tym sensorze. jakość materiałów również nie odzwierciedla tej ceny. Najlepszą myszą w tym przedziale jest cm storm alcor.
Odpowiedz
#5
Idę na dniach do sklepu wybrać pomiędzy Zowie ec2-a oraz Zowie fk2. Czym oprócz kształtu różnią się te myszki? Zakładając moje preferencje z pierwszego postu oraz fakt, że ktoś wyżej już polecał dla mnie ec2-a powinienem w ogóle rozważać fk2?

Obejrzę dwie, bo skoro mam taką możliwość, to szkoda z niej nie skorzystać.
Odpowiedz
#6
Różnią się materiałem wierzchnim, zowie fk1/2 ma troszkę większe opóźnienie przełączników, ma też chyba lepszą rolkę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.