• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperX Pulsefire Surge RGB
#1
https://www.youtube.com/watch?v=5YdlBe8JHtk&t=0s

https://www.hyperxgaming.com/us/mice/pul...ming-mouse

Wszystko super, tylko brakuje mi jeszcze 10 świecidełek RGB, bo 104 gramy, na taki rozmiar, to chyba za mało ;/
Odpowiedz
#2
nieco większa od g203... jestem nią zainteresowany
Odpowiedz
#3
300 zł tylko :P

o 10g za ciężka przy takim rozmiarze ;/
Odpowiedz
#4
Dziś właśnie kupiłem tą mysz(całkiem przypadkowo będąc w komputroniku). Jako że moja łapa ma 18.5 cm i używam claw gripa do tej pory byłem zadowolony głownie z Logitecha G203/G PRO. Bardzo dobrze leżała w dłoni chociaż jej spód faktycznie powodował że mały palec szukał czasem sobie miejsca. Kupiłem więc mysz Zowie ZA13 i tutaj pojawił się problem z materiałem z którego jest wykonana, jest śliska przez co często czułem jakby mysz zmieniała położenie w dłoni chociaż siła chwytu była ta sama. No ale dzisiaj wszedłem do w/w sklepu po baterie do MOBO i stała ta mysz na przecenie, chwyciłem ją i od razu poczułem że oferuje to czego własnie brakowało G203. Brak tej dolnej części budowy w kształcie \ / która jako jedyna była dla mnie mankamentem(no tym głównym :P ). Tak to sama budowa faktycznie przypomina G203, wydaje mi się że lepiej dopasowane klawisze i klik jest bardziej taki jaki być powinien(w G203 czasem zdarzyło się przypadkowe kliknięcie). Chociaż tutaj musze wspomnieć o Zowie ZA13 gdzie jednak ten klik klawiszy był najlepszy. Scroll całkiem spoko, chociaż bez efektu wow(swoją drogą ten w zowie był naprawdę przeciętny). Oczywiście waga mogła by być mniejsza :(, chociaż te 10g... no ale ledy itp muszą docenić dzieci :D. Ogólnie jak już teraz w ogóle nie narzekam na kształt(w końcu :P ) o tyle teraz waga stała się moją zmorą, chociaż obstawiam że w ciągu paru dni się przyzwyczaję :D. Jeszcze trochę boli software Xypera... brak możliwości zmiany pooling rate i LOD, tylko DPI i oczywiście kolorki :/.

Jak coś mogę wam wysłać na testy, w sumie nie mieliście chyba myszek od HyperX'a :D
Odpowiedz
#5
Nie chcemy Ci psuć ślizgaczy ;) też nawet nie miałbym kiedy recenzji napisać ;D coraz mniej czasu jest na to :(

ale dzięki za o nas myslisz! :D fakt od hypera nic nie ma bo nigdy nie chcieli nic poslac nawet ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.