• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki dokanałowe
#1
Witam, jako, że zgubiłem swoje słuchawki dokanałowe Roccat Syva mam zamiar kupić nowe. Niestety Roccat Syva były marnej jakości, słabo wygłuszały otoczenie i muzyka wydawała się taka rozlana, ale jako, że grały to je trzymałem.
Budżetu jakiego nie chce przekroczyć to 100zł.

Zastanawiałem się jeszcze na bezprzewodowymi aby nadawały się również na siłownię, ale w takim wypadku musiałbym chyba zwiększyć budżet. Jeżeli polecacie jakieś to prosiłbym o propozycję.
Odpowiedz
#2
http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluc...przenosne/
Chyba najciekawszą opcją są w tej chwili RHA MA390, zastępujące MA350. Grają podobno równiej od 350 i kosztują mniej, mieszcząc się w budżecie 100 zł.
Odpowiedz
#3
A jak się ma sprawa z bezprzewodowymi? Tymi co można na szyi zaczepić?
Odpowiedz
#4
Polecam

Kabel Snab Overtone EP-101M https://www.x-kom.pl/p/301202-sluchawki-...-101m.html mega wygodne + dodatkowe gumki + fajnie grają!
Bezprzewodowe do stówki nie ma fajnych :/
Odpowiedz
#5
Witam, podłączę się do pytania, też przymierzam się do zakupu słuchawek dokanałowych. Głównie pod CS GO, zależy mi na bardzo dobrym pozycjonowaniu, karta dzwiekowa aktualnie xonar D1, z czasem przesiadka na SBZ Z. Cena do 200/300zł. Jakieś propozycje?
Odpowiedz
#6
Od Siebie polecam z całego serca słuchawki TAKSTAR HI1200, cena neco powyżej wymienionego budżetu, aczkolwiek jak nie zależy ci pilnie to na aliexpress wołają poniżej 25$
Słuchawki grają znakomicie, z naciskiem na niższe pasma, miękki bass który faworyzuje, aczkolwiek w brew pozorom nie przytłumia i nie zalewa słucahwek jak to ma miejce w tańszych słucahwkach. Słucahwki porównałbym do swojego czasu snab'ów EP-101M 1 edycji, jak za tą cenę to grzech nie brać, podobnie jak większość chińczyków, słuchawki zyskałyby większą popularność a co za tym idzie cena by wzrosła.
Dla mnie to wielki plus :)
Odpowiedz
#7
seba, ty potrzebujesz je na lany? Bo do domu kupować dokanałówki to mega nieopłacalny wybór, do tego strasznie to niszczy słuch na dłuższą metę ;/
Odpowiedz
#8
Hya, głównie pod kątem wygody w cieplejsze dni, od czasu do czasu jako dodatek głównie ;) jak ktoś coś testował proszę o opinie
Odpowiedz
#9
to przecież lepiej kupić otwarte słuchawki z materiałowymi lub welurowymi padami i nawet w upały jest miód malina

jak to do użytku domowego to zobacz na Superlux HD 681 Evo

my tam nie testujemy dokanałowych słuchawek za bardzo więc ciężko mi coś polecić

sam używam Advanced Model 3 do biegania lub jak gdzieś jadę i szczerze nigdy nie chciało mi się ich testować nawet w grach :P imo słabo sięgra w dokanałowych i zbyt męczą uszy
Odpowiedz
#10
Co do wyżej wymienionego modelu superluxa, na audiofanatyku jest taki wpis:
Cytat:Aktualizacja 2015-08-30
Ze względu na kontrowersje związane z brzmieniem nowych egzemplarzy EVO, które odstają od przesłuchiwanych w recenzji modeli, wszelakie rekomendacje, opisy oraz uwagi dla tych słuchawek tyczą się tylko i wyłącznie najstarszych egzemplarzy.

Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluc...-evo-mkii/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.