• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier max 300zł
#1
Witam tak jak w temacie do 300zł + opinia nad słuchawkami Tesoro kuven a1 angel 7.1 usb lub razer kraken 7.1 usb


Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz?Creative Fatality HS-800
  • czy używasz karty muzycznej- nie, posiadam zintegrowaną i raczej nie planuje zakupów
  • słuchawki mają być w 100% do gier (do muzyki posiadam juz)
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?max 300zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk i komfort jednocześnie, żebym nie czuł bólu podczas 2-3 godzinnnego grania
  • jaki chcesz typ słuchawek: zamknięte 
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie mam pojecia potrzebny dźwięk przestrzenny ;x
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami ? - słuchawki będą znajdowały sie tylko w dom
    • dodatkowe uwagi- słuchawki najlepiej z dzwiekiem przestrzennym ( chodzi mi o gre cs:go zebym wszystko slyszal dookoła) + rozmyslalem o sluchawkach z usb z wbudowana karta dzwiekowa poniewaz mam tylko zintegrowana
      Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedz
#2
podaj model swojej płyty głównej
Odpowiedz
#3
MSI B75A-G43
Odpowiedz
#4
Masz tam przyzwoitą integrę, szału nie ma ale do CS da radę :)
W tej cenie w sumie tylko Superlux HMC631, na pewno lepiej się spiszą niż krakeny i kuveny.
Odpowiedz
#5
Zastanawiam się nad tą karta dźwiękowa czy jak kupie zwykle słuchawki z jackami czy będzie wszystko dobrze działało, chodzi mi tu o dźwięk przestrzenny. A co do słuchawek bez wbudowanej karty to myślałem na hyperx cloud, jak sądzisz nadadzą się? Czy w zupełności starcza mi te superlux bez karty i odpuścić razery i kuveny
Odpowiedz
#6
Czy może kupić superluxy i po jakimś czasie dokupić zewnętrzna kartę dźwiękowa do 100zł
Odpowiedz
#7
superluxy i później dokupisz kartę - najlepsze rozwiązanie. Póki co nawet na integrze nie będzie źle. Zresztą sam się przekonasz :)
Odpowiedz
#8
dzieki wielkie za pomoc :) jutro juz bede zamawial superluxy ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.