• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki tylko do cs, do 250zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Superlux hd 681
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie 
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? nie
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) Realtek ALC889
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 90% gry, 10%muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? każdej xD
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 250, +/- 20zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? na równo
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte, od biedy pół otwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie mam pojęcia, chyba większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? tak
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? brak mikrofonu, mam superluxy ale mi się złamał pałąk + mikrofon stojący, ale takiego na lany nie zabiorę
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): wygodne z okularami, brak wymagań co do materiału padów

Odpowiedz
#2
Superlux HMD660, Superlux HMC631, HyperX Cloud I.. Raczej nic lepszego z wbudowanym mikrofonem w tej cenie nie znajdziesz.
Poczytaj recenzje, bo każda z tych par słuchawek ma swoje minusy...
Odpowiedz
#3
HMC podobno awaryjne strasznie, zastanawiam się pomiędzy HMD660 a cloudami I, więcej ludzi ma cloudy za co za tym idzie więcej opinii, a o HMD mało co opinii widać...
Odpowiedz
#4
Cloudy I są dobre, re brand Takstar PRO80 z mikrofonem, który jest co najwyżej poprawny.

Sam miałem je długo, maja jednak swoje minusy.
- Cienkie żyły w kablu, nawet w oplocie jest podatny na uszkodzenia.
- Średniej jakości skóropodobny materiał. Po roku/dwóch zaczyna pękać i się rwać/kruszyć.

Po za tym są super, dla gracza w sam raz. Do CS'a jak najbardziej. Scena może nie jest olbrzymia, dość skondensowana ale dobra.

Płusów nie będę wypisywać, jest pełno recenzji zachwalających je w necie.

Ps. Są rożne wersje, porównaj sobie na stronie producenta. Ja bym polecał Cloud Core, jeśli ci nie potrzeba dodatków.
Tylko nie jestem pewien jak z dostępnością i cenami.
Odpowiedz
#5
jak tylko pod CSa to wiele tych gamingowych słuchawek akurat bardzo dobrze tam się sprawdza z racji, że większość z nich ma strojenie pod średnicę (przez co nie są kompletnie muzykalne i czesto nazywane, ze grają jakbyś garnek na głowę włożył) i często mają dosyć jakby sztuczną scenę, ale bardzo dobrze odzwierciedlającą pozycjonowanie.

hyperów to bym Ci z mysla głównie o CSa nie polecił
Odpowiedz
#6
to co w takim razie? Jeśli nie stricte pod csa to hypery byłyby w porządku?
Odpowiedz
#7
(03-17-2018, 06:02 PM)Norbinax napisał(a): to co w takim razie? Jeśli nie stricte pod csa to hypery byłyby w porządku?

Fenomenu Hyperów kompletnie nie rozumiem :). One są spoko do muzyki i "Fun-gamingu"(z względu tego że grają w planie V) ale jak chcesz myśleć o "competitive-gamingu" lepiej brać słuchawki grające równo dobrze eksponujące średnie pasma i z przyzwoitą sceną. 

Jak zamknięte to zostały wymienione niżej, ewentualnie do CSa ISK HD9999

Chociaż bardziej polecam otwarte jak SomicV2 czy AKG K240 problem taki że integra którą masz może spowodować że różnica nie będzie taka jakbyś oczekiwał :)
Odpowiedz
#8
jw.
Odpowiedz
#9
Czyli reasumując do wyboru mam
(z mikrofonem) HMD 660, HMC631 - które z nich będą wygodniejsze? Obecnie mam okulary i po jakimś czasie zaczynają boleć uszy
(bez mikrofonu)Somic v2 K240 i ISK HD9999, dodam że na mikrofonie bardzo mi zależy
Odpowiedz
#10
Znaczy weź pod uwagę 1 rzecz. Mikrofon w tych słuchawkach nie jest jakimś szczytem możliwości raczej są słabe. Integra wcale nie pomaga :). Obstawiam że coś takiego https://m.ceneo.pl/50211276;pla?se=IXMdz...#tab=click będzie lepszą opcją niż ten wbudowany w słuchawki(na bank od HMC 631). Co do słuchawek skoro ma być integra i zamknięte to do CS ISK HD9999 będzie najlepszą opcją. AKG K240 i SomicV2 pod uwagę nie bierz :) . Będą się marnować.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.