• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz pod CS GO dla kogoś z małą dłonią.
#1
Witam. Tym razem chciałbym Was poprosić o pomoc w wyborze gryzonia dla mojego brata. Myszka ma być pod CSa. Brat twierdzi, że do Deathaddera się przyzwyczaił, ale wydaje mi się, że jednak jego ręka jest trochę za mała do tej myszki, dlatego chciałbym abyście wy się wypowiedzieli na ten temat - podali propozycje.


jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): (CS Go 2.5)
czułość w Windows: 5/11
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około cała podkładka SS QCK+
w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
jaką masz obecnie podkładkę: SS QCK
twój budżet: 200-250 zł
jaki chwyt stosujesz: palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 15,5 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? - ok 1,5 cm
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? - tak


Trochę się na rynku rozejrzałem i moim zdaniem pod małą rękę pasuje Roccat Kone Pure z serii Military, poza tym nie mam zbytnio pomysłów - są oczywiście produkty Zowie, ale można się spotkać z różną opinią na temat ich przycisków. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
no to rozumiem, że brat to młody zawodnik ^^ taki DA to powinien być dla niego jak cegłówka, imo szkoda chłopaka męczyć na czymś takim. Ja to widzę 3 opcje dla niego - Zowie ZA13, Zowie EC2-A lub właśnie wspomnianego Kona Military. ZA13 ma całkiem przyjemny klik,ciągle stosunkowo twardy, ale nie jak w FK. Kształt bardziej taki uniwersalny niż np. ec2, ale scroll lepszy w ZA. Myślę, że z każdej z tych 3 będzie zadowolony.

ps. tego military da się dostać z podkładką i nieśmiertelnikami (po założeniu dodadzą +5 do kontroli, a przeciwnikom jak nas widzą rośnie głowa x2 dzięki czemu łatwiej heady ładować :P) w takim pakiecie za ok 250 zł.
Odpowiedz
#3
No tak młodszy zawodnik :D
Ten military chyba wydaje się dobrą myszką. Pytanie czy pod CSa, ale myślę, że sensor jest bardzo dobry.
Odpowiedz
#4
wszędzie dobra ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.