• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corsair MM300
#1
Miał ktoś tą podkładkę? Testował? jest OK? W komputroniku jest za grosze na promocji. Sklep mam pod nosem i mocno rozważam jej zakup ;)


Swoją starą nateca zgubiłem jak niosłem do mycia. Nie wiem jak to zrobiłem ale się rozpłynęła gdzieś w mieszkaniu 2 tygodnie temu. Mam zapasową Roccata ale jest za mała do grania :)
Odpowiedz
#2
z tego co pamietam, to ma tendencje do rozwarstwiania sie
Odpowiedz
#3
rok gwarancji ma:)

Przetestuję bo coś kupić i tak musze.. a jest tania nawet jak za rok będę musiał wymienić :)

Zamówiłem ja za te 39zl.
Odpowiedz
#4
powiedz co i jak o niej uważasz :p
Odpowiedz
#5
Dla mnie jedna z lepszych podkładek jakie miałem na blacie, począwszy od starej qck po gigantusa i taito control
Odpowiedz
#6
W porównaniu do Nateca jest dużo przyjemniejsza w dotyku :D A dla mnie to jest najważniejsze. Natec M22 ocierał mi rękę. Podrażniał tak, że nawet nieraz się czerwieniła :D Myszka po niej jeździła tak mało przyjemnie, czuć był jakby nierówności materiału przenoszone na myszkę.

Podkładka Roccat Kanga Cloth ( z zsetawu z myszki Roccat Lua ) był przyjemny w dotyku, ale nie obszyty, materiał szczerbił się od kabla i po biurku latały jego kawałk :D Do tego ta podkładka definitywnie była za mała. Myszka tutaj fajnie gładko jeździ.


Corsair MM300 jest połączeniem wszystkich najlepszych cech obu tych podkładek. Do tego jest chyba sporo większa nawet od Nanteca M22. Dla mnie bomba. Za 39zl ? :D


Polecam ją na testy. Podkładka w pierwszy dzień średnio ułożyła się na blacie, zostały drobne nierówności po rogach. Wczoraj jej nie używałem, to nie zwróciłem uwagi czy już się naprostowała. Ale myślę że tak.

Cena/Jakość 5+
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.