• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do 150 zł
#1
Witam. Aktualnie posiadam Xonar DG i słuchawki Roccat Kave XTD 5.1 Analog oraz korzystam z wbudowanego mikrofonu. Nie wiem czy ustawienia w windowsie co do trybu głośników odgrywają tu rolę, ale na ustawieniach 5.1 nie było wszystkich głośniczków, dopiero na 7.1 działa to poprawnie a wcześniej chyba miałem złee ustawienia. Wracając to stricte do CS:GO przeznaczenie, a maks byłbym w stanie dać ok. 150 zł za używaną. Najprędzej idzie znaleźć Xonar DS i D1, DX są słabo dostepne w dobrej cenie. Pasowałoby jeszcze coś pod złącze PCI, bo pod PCI-E mogę nie mieć na tyle przestrzeni, bo sporo grafika przysłania obydwa. Jakiś czas temu kupiłem Creative Soundblaster Z nową, ale oddałem bez testowania, bo szkoda mi było tyle kasy.
Odpowiedz
#2
a po co chcesz zmieniać, żeby było zabawniej to na tym SB Z mogło być Ci lepiej pod kątem dzwięku, bo te kavy lepiej sie zgrywają z SB :D

imo to nie ma co tu wymieniać, bo do 150 zł nic lepszego nei dostaniesz
Odpowiedz
#3
Wiem czytałem chyba Twoje posty o tym, ale jakoś szkoda mi jednak było :d to skoro te karty jakościowo wiele się nie różnią..
Odpowiedz
#4
https://sklep.hard-pc.pl/p9156,wzmacniac...c-usb.html a takie coś miałoby sens? :d ale wtedy tryb stereo chyba tylko do powyższych słuchawek
Odpowiedz
#5
Z takim budżetem już jest wiele propozycji :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
przy większym budżecie celowałbym w coś sprawdzonego, ale ogólnie mam pomysł
Sam mam Xonara DG i nie jest to zła karta. Do 150 zł ciężko o coś lepszego.
Możesz sobie sprawdzić jak zmieni się dźwięk (jest to kwestia subiektywna) na Creativach - ale generalnie brzmienie powinno być przyjemniejsze.
W tym celu idź na olx, tak do nawet 50 zł masz jakieś stare Creativy 2 ZS itp. Jedyne co to musisz zadbać o stery - da się to zrobić, wiem tylko że moj kolega miał z tym problemy i jemu nie udało się sprawić, aby karta zadziałała (ale to muł i nie wysilał się specjalnie :p)
W ten sposób zdobędziesz nowe doświadczenie ^^ On wyrwał taką kartę za 30 zł, pozycjonowanie nie będzie lepsze na pewno, ale dla poprawy brzmienia w Kavach warto
Odpowiedz
#7
Xonar DG a karta zintegrowana bedzie to duza roznica? nie wiem czy zmieniac.
Odpowiedz
#8
jak masz te najnowsze integry to chyba nie bedzie dużej różnicy, chyba, że dorwiesz używkę w dobrej cenie to warto ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.