• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 150 -200 zł
#21
Jestem w sumie przyzwyczajony do symetrycznej
Odpowiedz
#22
Mam jeszcze jedno pytanie ,jeśli kształt ZA11 by mi nie pasował to mam 10 dni na zwrot jeśli kupie ją przez internet tak ? Jakie są wymagania żeby przyjęli produkt ?
Odpowiedz
#23
do 14 dni możesz oddać, w teorii musi nie nosić śladów użytkowania - czyli wyciągasz z pudełka i chwytasz, nie niszcz pudełka, nie zrywaj folijki z dołu myszki. W praktyce nawet jak się poużywa trochę to zwracają :P Chyba, że wygląda naprawdę strasznie. Te duże sklepy z reguły nie robią problemów.
Odpowiedz
#24
Czyli napisać maila do działu reklamacji ,że chce zwrócić tak ?
Pod moją dłoń ZA11 ? A może EC1-a jest lepsza?
Odpowiedz
#25
Z reguły wypełnia się pismo o zwrot. W sklepie Ci powiedzą :) Masz dużą dłoń to raczej ZA11. EC1-A też dobra, sam zdecyduj co wolisz, profilowaną czy symetryczną.
Odpowiedz
#26
@up Całe życie korzystam z symetrycznych myszek :D
https://www.youtube.com/watch?v=5RGBrO5cewo - W tej recenzji mówi ,że dla niego jest niewygodna bo ,,wybrzuszenie'' jest z tyłu myszki a nie na środku ,myszka podobno typowo pod palma ,a ja korzystam z czegoś między Palmem a fingerem ,ale chyba będzie trzeba spróbować :/
Odpowiedz
#27
ZA11 jest typowo palmowa, z racji na rozmiar. Na ZA13 nie widzę przeszkód trzymać clawem. Pod fingera lepsze są myszki o podniesionym przodzie tego typu -> [][]\ (np. roccat kone military, ec2-a) lub standardowe /[]\ z grzbietem uniesionym na środku. No i wiadomo, że te małe z tyłem uniesionym /[][] dodatkowo zapewniają docisk na wysokości śródręcza, ale nie mogą być za duże do dłoni, wtedy wygodnie chwytasz clawem. Jeżeli chcesz dużą myszkę i trzymać ją fingerem to wtedy lepszy będzie coś ala Zowie EC1-A lub DA albo coś z płaskich jak Avior.

Przy 19 cm dłoni to ZA12 w takim razie weź. Jak ma to być fingero palm. Bo ZA11 będzie zbyt palmowa.
Odpowiedz
#28
Czy do każdego stylu trzymania myszki idzie się przyzwyczaić ? To bym brał tego ZA12 albo EC1-a
Odpowiedz
#29
ja bym powiedział, że nie do każdego ;) np. jak zawsze grasz na palmie to ciężko nagle zacząć używać claw ;). Jedynie do wariantów już używanych, czyli np. z palma na palmo/lekko claw.
Odpowiedz
#30
Myślę ze z semi finger/palm uda się przestawić.
Zamawiam ZA pewnie 12,dam znać jak przyjdzie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.