• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TT ventus x optical
#1
Siemanko,
ostatnio ktoś z forum podsunął mi pomysł myszki TT esport ventus x optical, ze względu na moje problemy z potliwymi dłońmi. 
Dzisiaj ją zakupiłem, sprawuję się na prawdę elegancko, idealny kształt na prawdę pierwszy raz tak myszka mi leży w dłoni i sam materiał jest znakomity, jednak mam z nią pewien problem - oplot kabla.
Lubię grać leżąc, mysz i podkładkę trzymam na małej szafce, jednak z tą jest to bardzo nie wygodne ze względu na ten kabel. Strasznie się odkształca, i nie kiedy blokuje ten pewny ruch myszą w grach a jestem low-sensowym graczem i denerwuje mnie ten opór kabla.
Stąd moje pytanie - co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?
Odpada myszka bezprzewodowa, testowałem mx mastera i ten lag input jednak jest nie do przejścia, nie nadaje się od do gier kompletnie.
Reszta z takich które przejrzałem mocno przekracza mój budżet.
Może ktoś jest w stanie polecić myszkę, o bardzo zbliżonym kształcie i materiałach z wierzchu - która nie będzie miała tego oporu z strony kabla oraz nie będzie sprawiała problemów z potliwością?
Myślałem o bardziej radykalnej metodzie, takiej jak całkowite zerwanie tego oplotu, ale nie wiem czy to racjonalne wyjście.. :D
Macie jakieś pomysły? 

Przy okazji, jaka podkładką będzie najlepsza do tej myszki? Używam aktualnie a4tech x7.
I czy Razer Sphex v2 jest wart uwagi?
Odpowiedz
#2
(02-13-2018, 09:57 PM)thepajt napisał(a): I czy Razer Sphex v2 jest wart uwagi?
Powątpiewam.
Opłacalność zapewne kaprawa, tak samo jak użyteczność.

Obecnie, najtaniej jest G403 w wersji bezprzewodowej.
Kształt jest inny, ale jest łatwo dostępna w marketach.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
może mouse bungee by Ci troszke pomogło

podkładek masz duży wybór, zobacz tutaj: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Odpowiedz
#4
Zdjęcie oplotu powinno pomóc, na początku głównym problemem jest jego przecięcie tak, by nie uszkodzić samego kabla. Gdy się go przetnie w jednym miejscu, to oplot się rozluźnia i można stosunkowo łatwo go wykończyć np. nożyczkami do paznokci, albo rozpruć palcami. Na początek polecałbym podważać materiał czymś w rodzaju igły albo szpilki i po kolei nacinać włókna nożem.
Odpowiedz
#5
Rozumiem że stracę gwarancję na myszkę po takim zabiegu? :D
Odpowiedz
#6
na 99% niestety tak :|
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.