• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór słuchawek bez mikrofonu
#1
Witam, moje słuchawki (Genesis H59) mam tylko rok, ale po wielu razach źle kupionych słuchawek z mikrofonem zdecydowałem się na kupno osobnego mikrofonu i słuchawek, więc szukałem w internecie jakichś dobrych słuchawek bez mikrofonu i znalazłem 6 słuchawek które mi się podobają, ale nie wiem jakie z nich są najlepsze ;/ Ich nazwy to:
• MARSHALL Major II
• SKULLCANDY Crusher
• RAZER Kraken
• RAZER Kraken Pro V2
• Razer Kraken Pro V2 Oval
• Razer Kraken Pro 2015
Wiem, że Razery mają już mikrofon, ale jest mi on nie potrzebny, chodzi tylko o dźwięk słuchawek :D A poza tym słyszałem, że ich mikrofon jest słaby. Cena nie gra roli, chciałbym kupić jak najlepsze słuchawki z tych co tutaj wypisałem, nie będę kupował przez internet, a jak macie jakieś lepsze słuchawki do wyboru to chętnie je sobie sprawdzę ;) Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Dodaj budżet przyjacielu ;)
Nie mogę nic polecić z Twojej listy, miałbym Cię na sumieniu do końca życia.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(02-12-2018, 10:25 AM)XeXu napisał(a): Dodaj budżet przyjacielu ;)
Nie mogę nic polecić z Twojej listy, miałbym Cię na sumieniu do końca życia.
No dobrze :p Myślę, że do 500 zł :)
Odpowiedz
#4
Kupno przez internet to właściwie przymus - marketowe regały nie oferują nic ciekawego.
Jak u Ciebie z tolerancją otwartych, bądź półotwartych słuchawek? (Dźwięki z zewnątrz)
Co jest priorytetem - gry, muzyka?
Warto nadmienić w co grasz i czego słuchasz.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
(02-12-2018, 01:01 PM)XeXu napisał(a): Kupno przez internet to właściwie przymus - marketowe regały nie oferują nic ciekawego.
Jak u Ciebie z tolerancją otwartych, bądź półotwartych słuchawek? (Dźwięki z zewnątrz)
Co jest priorytetem - gry, muzyka?
Warto nadmienić w co grasz i czego słuchasz.
Ja zawsze kupowałem sprzęt w sklepach stacjonarnych i jestem zadowolony, tylko miałem zawsze problem z wyborem słuchawek, więc się na inne rozwiązanie zdecydowałem :p 
Nie wiem czym się różnią słuchawki otwarte i półotwarte, mi tam jest to obojętnie.
Priorytetem są gry :)
Gram w gry typu FPS i słucham na prawdę różnego rodzaju muzykę.
Odpowiedz
#6
Otwarte nie tłumią dźwięków z otoczenia, jeżeli to nie jest problemem - Somic V2.
Recenzja:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje.../somic-v2/

Za resztę odpowiednie źródło - karta dźwiękowa, DAC.

Jeżeli zdecydowałbyś się na zamknięte, gdy nie zdzierżysz dźwięków z zewnątrz - ISK HD9999.
Recenzja:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...sk-hd9999/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
(02-12-2018, 04:42 PM)XeXu napisał(a): Otwarte nie tłumią dźwięków z otoczenia, jeżeli to nie jest problemem - Somic V2.
Recenzja:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje.../somic-v2/

Za resztę odpowiednie źródło - karta dźwiękowa, DAC.

Jeżeli zdecydowałbyś się na zamknięte,  gdy nie zdzierżysz dźwięków z zewnątrz - ISK HD9999.
Recenzja:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...sk-hd9999/
Niestety tych słuchawek również nie ma u mnie w sklepach :/ A mają dobrą opinie i mi przypadły do gustu.
Odpowiedz
#8
Może dobre i polecane kiedyś, sam mam używam hyperx cloudy 1/2
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Cloudy bym sobie odpuścił, już lepszym wyborem są MDH8500.

@pawlos1998
Kup przez internet, nie ma nic wygodniejszego.
Nie będziesz zawiedziony.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
(02-12-2018, 05:45 PM)XeXu napisał(a): Cloudy bym sobie odpuścił, już lepszym wyborem są MDH8500.

@pawlos1998
Kup przez internet, nie ma nic wygodniejszego.
Nie będziesz zawiedziony.
Jednak znalazłem w sklepie w mieście w którym mieszkam ISK HD9999. A po za tym ktoś na innym forum polecił mi 2 pary słuchawek, a mianowicie Shure SRH440 i Beyerdynamic DT770 Pro 32Ohm co o nich myślicie?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.