• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór słuchawek bez mikrofonu
#1
Witam, moje słuchawki (Genesis H59) mam tylko rok, ale po wielu razach źle kupionych słuchawek z mikrofonem zdecydowałem się na kupno osobnego mikrofonu i słuchawek, więc szukałem w internecie jakichś dobrych słuchawek bez mikrofonu i znalazłem 6 słuchawek które mi się podobają, ale nie wiem jakie z nich są najlepsze ;/ Ich nazwy to:
• MARSHALL Major II
• SKULLCANDY Crusher
• RAZER Kraken
• RAZER Kraken Pro V2
• Razer Kraken Pro V2 Oval
• Razer Kraken Pro 2015
Wiem, że Razery mają już mikrofon, ale jest mi on nie potrzebny, chodzi tylko o dźwięk słuchawek :D A poza tym słyszałem, że ich mikrofon jest słaby. Cena nie gra roli, chciałbym kupić jak najlepsze słuchawki z tych co tutaj wypisałem, nie będę kupował przez internet, a jak macie jakieś lepsze słuchawki do wyboru to chętnie je sobie sprawdzę ;) Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Przypadkowo napisałem w sekcji ''KLAWIATURY'' i nie mogę tego usunąć, proszę administrację o usunięcie mojego posta :p Za mój błąd przepraszam.
Odpowiedz
#3
to tak, najpierw obczaj ten wątek: http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=1694

jak już będziesz wiedział dlaczego krakenów nei polecamy i dlaczego to takie gnioty to wybierz:
ISK HD9999 lub Somic V2 i do tego jakiś osobny mic.
do tego dokup DACa - Prodigy Cube Balc Ed. jeżeli masz tylko zintegrowany układ dzwiękowy na płycie głównej

razem wydasz ok 600 zł, ale warto

jeżeli masz większy budżet to daj znać, to dobierzemy jeszcze lepsze słuchawki
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.