• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwana: Myszka
#1
Info:
  • MediaTech MT1091P
  • 800 dpi
  • średnia lub wysoka
  • średnia (8. kreska w Win7)
  • brak sterowników
  • 4,5 cm (w TF2)
  • czarną, z Ikei (nigdy mi lepsza nie była potrzebna)
  • 2 przyciski + scroll
  • 120 zł
  • FINGERTIP GRIP v2
  • 1+2+2
  • Praworęczna
  • 19 cm
  • 1,8 cm
  • raczej nie, tak mi najwygodniej
  • nie wiem, nigdy nie używałam innego dpi
  • potrzebuję więcej przycisków (co najmniej 2 więcej), koniecznie przewodowa(!) najlepiej z miękkim kablem
  • Tak, najlepiej w sklepie, zakup online w ostateczności
  • Gram w różne gry więc potrzebuje myszki wielozadaniowej, która sprawdzi się i w FPSach (ale nie takich hardcorowych typu CoD, Battlefield czy CS) i w MOBA (Dota2 - naprawdę brakuje mi przycisków) lub (czasem MMO)RPG, platformówkach (potrzebna precyzja). Podświetlenie może być, nie musi. Kolor właściwie obojętny, ale mile widziany niebieski/fioletowy lub zielony. 
Odpowiedz
#2
w sumie tylko CM Storm Alcor, warto dołożyć te 20zł
Odpowiedz
#3
Hmm, a jakieś inne propozycje? Potrzebuje przede wszystkim dodatkowych przycisków, żadnych cudów - nie jestem hardcorowym graczem.
Odpowiedz
#4
Może jeszcze CM Xornet http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rm-xornet/ , ale musiałabyś się przyzwyczaić do nietypowego kształtu.
Odpowiedz
#5
Wydaje się całkowicie wystarczająca na moje potrzeby i bardzo podoba mi się to wydłużenie z prawej strony. Zastanawiałam się jeszcze nad Hiro Octagon, ale teraz nie jestem pewna jak wypada na tle Xorneta.
Odpowiedz
#6
osobiście to od takich wynalazków jak jakiś hero octagon trzymałbym się z daleka ;) Ten Xornet jest bardzo wygodny z racji na to miejsce na palec serdeczny.
Tak jeszcze patrze po allegro a tam Roccat Savu za 109zł (130 z wysyłką - sklepu nie znam co prawda :P, ale podobno nowa myszka) - też mogłaby Ci przypasować :)
Chyba, że nie kupiłaś (tak, niektórzy kupują gry :P) jeszcze Wiedzmina 3 to za 200zł jest gra i savu, też dobry deal.
Odpowiedz
#7
O przepraszam, gry się tylko kupuje, a takie jak Wiedźmin to nawet bez przeceny na Steam. Szkoda tylko że mi nie pójdzie :C Rozejrzę się za Xornetem i Savu i zobaczę co uda mi się złapać (i w jakiej cenie). Ślicznie dziękuję za fachową pomoc :D
Odpowiedz
#8
Polecamy się :)
Odpowiedz
#9
ja bardziej :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.