• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwane: Słuchawki
#1
Jak w  temacie. Słuchawki koniecznie muszą być z mikrofonem!

Informacje:
  • Tracer Shark(słuchawki lubiłam, mikrofon dobry, jakość dźwięku miały w sam raz, ale ciągle przestawała działać jedna słuchawka więc nie będę ich kupować ponownie).
  • karta dźwiękowa zintegrowana bo laptop; nie mam zamiaru kupować nowej.
  • słuchawki przede wszystkim do gier, w drugiej kolejności do filmów i muzyki (jak będzie gorsza jakość muzyki nie będę płakać).
  • lata 50-80, indie pop
  • 120 zł, zakup online z dostawą to ostateczność!
  • na 1. miejscu dźwięk
  • gram w swoim pokoju, rodzina bardzo głośna nie jest
  • szczerze mówiąc nie wiem, ale chyba ta większa scena(?)
  • słuchawki używane tylko w domu, przy biurku, ale narażone na upadki(kot)
  • potrzebuje mocny kabel, nie za ciasne muszle(okulary), dobry mikrofon zamocowany na stałe
Odpowiedz
#2
obawiam się, że do 120zł to nierealne kupić to co w naszym odczuciu uchodzi za dobry dźwięk i żeby spełniało chociaż w 80% resztę punktów :P

Jeszcze podaj jaką masz płytę główną albo jak znasz jaki układ integry Realtec ALC... ?
Odpowiedz
#3
To może tak. Żeby jakość nie była gorsza niż w Sharkach :) Chodzi przede wszystkim o to, żeby nie były zbyt delikatne i miały mikro który nie trzeszczy. Laptop to Samsung RV511 - model płyty BA59-03394A.
Odpowiedz
#4
a mam pytanie czy mikrofon doczepiany do kabla nie wchodzi w grę? Bo kupując zalman zm mic1 masz już jakiś konkretny wybór, poza rupieciami jak te sharkoony. Specjalnie nie odczujesz różnicy, a mikrofon dobrze rejestruje. Myślę, że integra w tym lapku swoje ogranicza. Pomimo tego lepszego połączenia niż Superlux HD681 + ten mikrofon zalman w tej kwocie nie ma.
Odpowiedz
#5
Słuchawki odjazdowe, a z takiego mikrofonu nigdy nie korzystałam. Martwię się trochę, że będzie łapał wszystkie ruchy, bo wiadomo, kabel z mikrofonem będzie się ruszał razem z wiercącym się człowiekiem. Może być z tym problem?
Odpowiedz
#6
t4co dobrze poleca, w tej cenie lepiej wziąć osobny mic i te SLy. Właśnie nie ma takiego problemu z nim :) trzyma się dobrze, kabel idzie wraz z kablem do słuchawek więc się nie plącze i i podejrzewam, że będzie nie gorzej niż ten w sharkoonach działać :)
Odpowiedz
#7
Słuchawki znalazłam w sklepie u siebie w mieście, więc przyjrzę im się bliżej w najbliższych dniach. Z mikrofonem pójdę w ciemno, bo i tak będzie lepszy niż ten wbudowany w laptop. Bardzo dziękuję za pomoc :D
Odpowiedz
#8
Zabierz jeszcze jakąś mp3jkę i stare słuchawki, wtedy masz bezpośrednie porównanie dźwięku. Zawsze to w ten sposób lepiej wybrać niż bez porównania.
Odpowiedz
#9
jeżeli w tym sklepie mają też inne Superluxy to skorzystaj z okazji i przyrównaj ze sobą podczas odsłuchu z jakiegoś odtwarzacza, może sprzedawca coś tam ma :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.