• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyperx Cloud I - Problem
#1
Witam, mam pytanie w sprawie słuchawek Hyperx Cloud 1 bo zepsuł mi się jack, tzn praktycznie już prawie się urwał, ale jeszcze trzyma tylko, że dźwięk jest jakby ściszony i takie echo słychać czyli już się nie da korzystać http://wrzuc.se/i/5a6f8bfb6c15c  http://wrzuc.se/i/5a6f8c063d586 dam tu 2 linki jak to ogólnie wygląda, chciałem dać w załącznik ale 10kb nie da się wyrobić nawet jak robiłem malutki kwadracik. I mam pytanie czy da się to jakoś po swojemu naprawić i czy ktoś robił gwarancje u Hyperx, bo zamawiałem te słuchawki w morele i niby musiałbym pierw do nich, a oni później do hyperx'a tylko znając życie Morele by to zrealizowało po 2 miesiącach po czym powiedzieli by, że gwarancja nie uznana czy coś w tym stylu, więc wolałbym iść bezpośrednio z hyperxem tylko nwm gdzie szukać kontaktu do gwarancji gdzie mogę wysłać swój problem by pomogli ;v A i ogólne pytanie uznają to na gwarancji? bo czytałem gdzieś, że jak przewód to już nic się nie da zrobić
Odpowiedz
#2
przewodu raczej Ci nie uznają, bo to ewidentnie widać, że to nie wada fabryczna, tylko żeś sobie gdzieś załamał :P

niemniej próbować zawsze można :P imo czeka Cie samemu naprawa - na youtube masz masę filmików jak to robić ;) poradzisz sobie :)
Odpowiedz
#3
Morele/producent musi zrealizować gwarancje w ciągu 30 dni, czytaj zasady gwarancji.

Na gwarancje ci tego nie uznają, możesz jedynie spr. wykonać jakaś odpłatna naprawę..
Jednak polecam zakup wtyczki jack, cyny, pożyczyć lutownice i naprawić samemu.
Naprawdę nic trudnego, 15 min roboty bez pośpiechu.

Sam wykonałem rok temu recablink swojej pary.. W moim przypadku kabel padł po środku, so dużo większy problem.
Grubość żył w tym kablu to jakiś nieśmieszny żart.
Odpowiedz
#4
powodzenia w lutowaniu, żaden problem, ostatnio trzymałem lutownice drugi raz w ręce i wszystko działa. Według mnie nie ma sensu wysyłać bo i tak ci tego nie uznają,a naprawa szybka i łatwa
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.