• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM3 mini
#71
Nie. Skacze cały czas.
Odpowiedz
#72
Próbowałeś spamować ten "program" ile wlezie? Fakt, że jeśli wymaga to podobnych zabiegów, to firmware chyba nie jest do końca dopracowane :P
Odpowiedz
#73
Problem chyba jednak stał po stronie mojego komputera. U znajomego wszystko poszło bez problemów i skoków jeszcze nie zauważyłem.
Odpowiedz
#74
Dla ludzi mających problem z narzędziem do flashowania firmware:
Prawdopodobnie nie macie zainstalowanego Microsoft Visual C++ 2008 SP1, po nim błędy znikają. Nie wiem dlaczego dla Microsoftu wywalenie błędu z którego da się zacząć szukać rozwiązania problemu to za dużo, ale udało mi się znaleźć rozwiązanie używając narzędzi do tracowania tego jakie pliki DLL linkuje program.
Mi udało się zrobić flashowanie przez maszynę wirtualną w virtualboxie z przejściówką USB (która wymaga zainstalowania rozszerzeń), także nie jest potrzebne nawet odpalanie WIndowsa na gołym metalu, a MS daje obrazy maszyn wirtualnych do testowania przeglądarek za darmo.
Przy okazji, mi programowanie przeszło za drugim razem, po pierwszym myszka "zdechła" i konieczne było odłączenie i podłączenie jej a następnie ruszenie narzędzia jeszcze raz.
Odpowiedz
#75
Tak przy okazji, czy ktoś zauważył że ta myszka "wyłącza" się po jakimś czasie, i kiedy zostawi się komputer na jakiś czas, myszka nie reaguje przez krótką chwilę kiedy zaczyna się ją przesuwać? Zastanawiam się czy to normalne czy mam ustawione jakieś dziwne oszczędzanie energii.
Odpowiedz
#76
Nie wiem czy ta aktualizacja jest idealna, zdarzyły mi się z nią dwa problemy:
- raz na ileś uruchomień komputera myszka zapomina ustawienia (irytujące, ale łatwe do stwierdzenia bo myszka zaczyna świecić jak choinka, zawsze mam to wyłączone, a moja preferowana konfiguracja to dosłownie dwa naciśnięcia przycisków)
- przeskoki NADAL się zdarzają, ale są dużo rzadsze (co najwyżej raz na kilka dni dla mnie)

Moja myszka właśnie znowu przeszła ponowne flashowanie, z tego co widzę w środku procesu zaczyna się identyfikować nazwą producenta mikrokontrolera, i dając ją do maszyny wirtualnej można ukończyć flashowanie za jednym podejściem, normalnie zdaje się że jest to traktowane jak podłączenie urządzenia i podłączenie zupełnie innego. Zobaczę czy to rozwiąże problem, możliwe że moje pierwsze flashowanie nie było udane. Ten egzemplarz zostanie ze mną, gdyż czas na jego zwrócenie minął dawno temu, a nikt na rynku nie ma myszki która mi by tak bardzo pasowała (chociaż jest ona i tak zbyt duża dla mnie, obudowa Logitecha M170 z dobrym sensorem, przewodem i jak najmniejszą wagą byłaby idealna).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.