• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabel którym podłącze myszkę do tableta.
#1
Witam,
Szukam kabla USB żeby podłączyć myszkę do tableta. Znalazłem jeden ale nie wiem czy będzie dobry. A ogólnie tą stronkę uważam za dobrą dlatego pytanie kieruję do was. Mam nadzieje że pomożecie.

Kabel:
https://www.morele.net/kabel-usb-gembird...04-864891/

Taki kabelek znalazłem. Będzie on dobry? Czy będzie on mógł ładować tableta czy jednak nie? Tam jednak wyczytałem że nie ładuje tableta tylko podtrzymuje zasilanie dla sprzętu który podpinam. Jeżeli macie jakiś taki kabelek którym podepnę myszkę i mógłbym ładować tableta to proszę po podesłanie.
Odpowiedz
#2
w komentach piszą, że myszka nie działa podpięta pod to, niestety nie kojarzę czy ktoś tu od nas podpinał w ogole myszkę do tableta, więc nie pomogę :(
Odpowiedz
#3
1) tablet musi wspierać standard OTG USB
2) wsparcie dla OTG USB musi być odblokowane w danym urządzeniu (można to sprawdzić aplikacjami dostępnymi za darmo w markecie androida), inaczej trzeba to odblokowywać rootami czy innymi rzeczami, sam tego nie robiłem, więc ci nie powiem co i jak.
3) pobór prądu urządzenia, które chcesz podłączyć (mysz, klawiatura, pendrive) nie może być wyższy, niż ten, który może być dostarczony przez tablet/telefon, zasadniczo nie można dodatkowo zasilić urządzenia z zewnątrz, chyba, że urządzenie które podłączasz ma własne zasilanie (np. DAC z akumulatorem).

Sam kabel nie ma znaczenia (o ile ma odpowiednie gniazda), co najwyżej będzie gorszej lub lepszej jakości.
Odpowiedz
#4
zależne od myszki. przy samsung galaxy j3 2016 podłączłem logitech g400 i g203 i all działa
Odpowiedz
#5
Dobra dziękuję za pomoc. Kupię spróbuje zobaczę. Jak będzie działać to napiszę wam na morele 5,9 to nie wydatek zawsze będzie można wymyślę coś innego. Szczególnie że mój telefon nie ma możliwości włożenia kartySD.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.