• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zamiennik g403
#1
Dobry, jest coś o kształcie i rozmiarach g403 tylko z twardszymi switchami? Bo sama mysz jest 10/10 tylko te omrony 75g mnie niesamowicie irytują, a może warto swapa zrobić?


Dłoń 17.5-18cm palm
Odpowiedz
#2
wlutuj sobie tam huanosy
Odpowiedz
#3
Mam mieszane uczucia co do swapa i jakie dokładnie huano, w tych 75g logitecha mam o tyle problem że powoli odbijają przez ciężar palca/ułożenia dłoni na myszce (takie są moje odczucia), na wypadek w którym finalnie się nie zdecyduję na swapa mógłbym prosić o propozycje myszki która będzie zbliżona do tego g403 w cenie nie przekaczającej 250zł?
Odpowiedz
#4
Może przymierz rivala 310. Powinien pasować mi w g403 odbijają szybko , może wadliwe przyciski , dorwij inna g403 i przyrównaj albo spróboj ss
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Odbijają od razu tylko jak już raz wcisnę to ciężar palca trzyma przycisk wciśnięty i o to mi chodzi z tym odbijaniem, irytuje fakt mnie że muszę się skupić na podniesieniu palca z przycisku by odbił :D

Zamiast one tapa lecą 2 pociski zanim przycisk odbije; tak bym się odniósł do skali problemu.

#problemy1goświata
Odpowiedz
#6
Nie mam takich problemów a mam g403. Sproboj ss albo inna g403 być może masz wadliwa
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
masz ciezko reke, dla takich ludzi jak ty to koniecznie Zowie są ;p

mozesz sprobowac zowie ec1-b lub ec2-b w zaleznosci czy wolisz bardziej palomwa czy fignertipowa wersję, nei widze nic innego i konkretnego dla Ciebie

najlepsze huanosy to te Blue Shell z białym dinksem :P sam w dm1 pro s je używam, uwielbiam te przełączniki
Odpowiedz
#8
(01-08-2018, 05:57 PM)Hya napisał(a): masz ciezko reke, dla takich ludzi jak ty to koniecznie Zowie są ;p

mozesz sprobowac zowie ec1-b lub ec2-b w zaleznosci czy wolisz bardziej palomwa czy fignertipowa wersję, nei widze nic innego i konkretnego dla Ciebie

najlepsze huanosy to te Blue Shell z białym dinksem :P sam w dm1 pro s je używam, uwielbiam te przełączniki


Pytanko dla palm gripa ktora lepsza ?
Odpowiedz
#9
Ec1-b
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.