• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka do gier
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Logitech M180
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Brak możliwości zmiany
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnio-wysoka
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 5-8 cm ale będzie zmiana na około 15
w co grasz (podaj tytuły gier): WoT, LoL, EVE i teraz zacząłem w CS GO
jaką masz obecnie podkładkę: brak, możliwość dokupienia
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): aktualnie brak takich klawiszy, docelowo mogą być
twój budżet: 300-500 zł (fajnie gdyby znalazło się coś do 300zł, aczkolwiek jeśli różnica będzie odczuwalna nic nie stoi na przeszkodzie wydać 500zł )
jaki chwyt stosujesz: FingerGrip / claw grip (coś pomiędzy :P )
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni : 18 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: niezbyt, i tak jest dośc uniwersalny ;p
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: oczywiście
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: w sumie myszka sprawdza się b. dobrze, aczkolwiek ma już swoje lata, i trochę precyzja kuluje, a baterie duracell starczają na tydzień (jakies nonamy z lidla za 50 gr wytrzymują prawie miecha)..
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Fajnie gdyby kabel był w miare wytrzymały :) Osobiście szukałem myszki bezprzewodowej ze względu na "
problemy z kablami" (urywanie się) ale nie ma nic sensownego, więc pozostaje myszka z ogonkiem.

Jak na razie mój wybór pada na "Razer DeathAdder Chroma" Nawiasem mówiąc czym ta myszka różni się od Razer DeathAdder 4g 2013 ?).

Dodatkowo szukam także podkłądki pod nową myche.
Odpowiedz
#2
Jak żeś miał taką ociupinkę to taki DA będzie przy niej kolosem :D raczej finger/claw to jej nie chwycisz :P Na twoim miejscu celowałbym w Roccat Kone Pure Military lub Zowie ZA13 (jeżeli nie potrzebujesz sterowników).

Chroma od '13 różni się podobno głównie przyciskami. Jednak nie mieliśmy nigdy wersji '13.
Odpowiedz
#3
Byłem w sklepie i DA idealnie leżał mi w łapce :)
Tak więc zdecydowałem się właśnie na tego gryzonia. Myszka jak na razie sprawuje się świetnie i nawet kabel nie wygląda na taki, co by się szybko urwał :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.