• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
James Donkey 619
#1
pytać jak ktoś coś ;)

reca: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...onkey-619/
Odpowiedz
#2
No ja przeczytałam całą, super recenzja :) I niecodzienny wygląd. Czy mi się wydaje że ona jest bardzo wysoka? Czy tak się wydaje?

Tu jest też wersja z klawiszami numerycznymi: https://pl.aliexpress.com/store/product/...3382mHtCnq
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Cześć,
Zamówiłem sobie tę klawiaturę, dość impulsywnie :D W jednej z recenzji przeczytałem , że konstrukcja jest bardzo niewygodna i poleca się zakup podkładki pod nadgarstki. Minął ponad rok od recenzji, ale może autor(albo ktoś inny) pamięta czy były problemy z jej ergonomią? ;)
Odpowiedz
#4
Ergonomia jest tak powiedziałbym 3/6, taki dosyć dziwny profil miała z tego co pamiętam, ale do przyzwyczajenia. Zaleca się, żebyś albo postawił ją na podkładkce XXL albo kup sobie podkladke od myszki mala i postaw przed klawką
Odpowiedz
#5
(01-26-2019, 04:17 PM)Hya napisał(a): Ergonomia jest tak powiedziałbym 3/6, taki dosyć dziwny profil miała z tego co pamiętam, ale do przyzwyczajenia. Zaleca się, żebyś albo postawił ją na podkładkce XXL albo kup sobie podkladke od myszki mala i postaw przed klawką

Mam DM XXL, więc tak też spróbuje, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, przyjdzie za kilka dni to sam się przekonam. Wszak podkładki pod nadgarstki są łatwo dostępne i nie nie kosztują specjalnie wiele, więc któreś rozwiązanie na pewno znajdzie zastosowanie ;).

Dzięki wielkie.
Odpowiedz
#6
Dobra, klawa doszła, całkiem szybko jak na Chiny. Nie mam porównania, więc recenzji pisać nie będę. Jednak ktoś kto ją kupi/kupił może tu kiedyś trafić w poszukiwaniu sterowników, ponieważ ich strona raz się ładuje fajnie szybko, a raz trzeba czekać kilka minut(!), dlatego zostawiam bezpośredniego linka do najnowszych sterowników. Najnowsze sterowniki na dzień 12.02.2019 wersja 1.0.7 ze strony producenta
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.