• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa, tania podkładka
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)SS Rival
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? QCK
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):Raczej materiałowa
jaki rozmiar by Cię interesował: Coś większego niż 32x27
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:Raczej nie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Raczej szybko/srednia
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?Tak
maksymalna cena za podkładkę? 50/60zł, nie więcej
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)Grubsza niż 3mm
jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: -

Chciałbym coś innego niż qck, myślałem o cm storm speed rx albo a4tech mp500
Odpowiedz
#2
Zobacz na ASUS Strix glide speed. RXa nie znamy.
Odpowiedz
#3
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-speed-rx/
Odpowiedz
#4
@up

Racja, racja, przeczytałem swift rx, czyli ta nowa. <edit >
Odpowiedz
#5
Znowu pomyliłeś! speed rx z power rx
http://www.ceneo.pl/29670105#tab=spec
wracając do tematu, jest jakieś racjonalne wytłumaczenie chęci kupienia grubszej podkładki? moim zdaniem wysoka podkładka a co za tym idzie wysoka krawędź może być irytująca wbijając się w rękę.
Odpowiedz
#6
@up

heh, tak to jest jak się tylko zerknie na posta. Szczerze nie zakładałem, że ktoś chce speed rx kupić - dla mnie bardzo słaba podkładka, strasznie dziwny feeling ma, już lepszy a4tech. W recenzji nie ma tak tego opisanego dosadnie, bo wrażenia części osób był po prostu neutralne (czyli tragedii nie ma, ale można wybrać lepiej) to i Hya tak opisał to bezpłciowo, ale na prawdę jak coś nie ma rekomendacji to lepiej szukać gdzie indziej.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.