• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca Kone AIMO - 350 PLN
#21
No dobra trochę czasu minęło, wtedy wypadło mi coś innego do zakupu. Teraz wracam do zakupu myszki i słuchawek. Tych 2ch rzeczy brakuje mi na już. Czy w tej cenie się coś zmieniło? Jakaś ciekawa promocja?

Moi faworyci to:
Kone AIMO
G502 Proteus CORE

Nie wiem tylko która lepsza.
Odpowiedz
#22
Przymierz i wybierz wygodniejszą, albo wybierz tańszą, pozostałe różnice będą raczej marginalne.
Odpowiedz
#23
j.w wszystko sporwadza się do kwestii przymierzenia do ręki, która lepiej będzie leżeć tą bierz
Odpowiedz
#24
No dobrze, wyszło jeszcze inaczej niż chciałem. Ponieważ KONE AIMO nie przetrwał próby czasu szukam czegoś innego do kwoty max 350zł. Co możecie polecić z dużych myszek?
Odpowiedz
#25
Zważając na nawałnicę ultra-lekkich myszy, rozważałbym je na pierwszy miejscu, jeżeli priorytetowo zagrywasz się w tytuły FPS.
Z pewnością pomogłaby aktualizacja wzoru, jak i opinia o Kone Aimo.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#26
1. A4tech x-710FS > Gigabyte Aivia Krypton > Roccat Kone Aimo
2. 2k > 8,2k > 12k
3. Wysoka
4. Wysoka
5. Obecna nie posiada, krypton full
6. Nie wiem, nie sądziłem, że Kone Aimo zdechnie tak szybko nie mierzyłem. Na pewno nie jest to dużo.
7. Witchery, Skyrimy, Fallouty, BF, CS i podobne do niego (jak crossfire). Ostatnio CoD Mobile.
8. Gigabyte Aivia Krypton Mat - nadal!
9. Używam bocznych, ale ja wiem z rolką itd to może z 5.
10. ~350zł
11. palm/ fingero-palm nie jestem w stanie do końca ocenić
12. 1+2+2
13. prawo
14. 19 cm
15. 2cm
16. nie
17. tak
18. a4tech ma słaby sensor, krypton był mega niewygodny, ale czuły i ciężki. Kone AIMO była wygodna. Duża i lżejsza co mi w sumie nie przeszkadzało. Mogą więc być i lekkie myszki.
19. dobrze by było
20. Nie musi mieć RGB, może być bezprzewodowa bo nie gram aż tyle. Musi być spora bo przy takich mi wygodnie.
Odpowiedz
#27
A co sądzicie o czymś takim: Corsair Harpoon RGB Wireless?
Odpowiedz
#28
"A co sądzicie o czymś takim: Corsair Harpoon RGB Wireless?"
Opisałem niegdyś ten model.

Harpoon Wireless może być okropieństwem, mysz ma listę wad, które okazać mogą się nieakceptowalne.
Począwszy od pokracznego PMW3325, który działa cudacznie zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo - "smoothing" i opóźnienie ~2ms.
Dla 1+3+1, najprawdopodobniej nie będzie wystarczająco przestrzeni.
Mysz waży ponad 100 gramów, dla tak małej konstrukcji, wyjątkowo uporczywe.
Pod głównymi przyciskami, poprawne mikro-przełączniki D2FC-F-K.
Enkoder - budżetowo - TTC "Black core", może terkotać, stopnie są lekko zaakcentowane.
Pod rolką - mikro-przełącznik Tactile, który cechuje się odrzucającym charakterem działania - krótki i nieprzyjemny skok.
Mikro-przełączniki typu Tactile, nie są żywotne, z czasem przestają "responsywnie" pracować.

Optowałbym pierwszorzędnie za Glorious Model D:
 >  https://bit.ly/3evVP9U (opis odnosi się do bliźniaczej myszy - Model O, o niemalże identycznych komponentach)

"palm/ fingero-palm nie jestem w stanie do końca ocenić"
Dotykasz śródręczem myszy?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#29
Miejsce umocowania małego i serdecznego palca (oraz mięsień pod małym palcem) dotyka myszy oraz mięsień u podstawy kciuka. Reszta nie.
Odpowiedz
#30
Pomimo, iż Model D do kategorii myszy największych nie należy, pierwszorzędnie wybrałbym ten model.
Wahałem się nad zaleceniem MX518 Hero, lecz jestem naprawdę rozczarowany jakością mojego egzemplarza.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.