• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka dla znajomka
#1
Cześć. Mój znajomy, ma jeszcze większy problem z odnalezieniem myszy, niż ja xD Sprawa wygląda tak, że ma ZA13, która jest dla niego bardzo dobra, ale wolałby inne switche, lżejszy scroll i przede wszystkim oplot na kablu. Testował wszystkie moje myszy (które widać w podpisie, oprócz Nagi 2012), najbliżej mu do Rivala 310 (switche i scroll idealny, nawet kabel bez oplotu był całkiem OK dla niego), ale jest za duży (chociaż rozmiar jeszcze do zaakcpetowania) + ten sam problem co u mnie - guma powoduje potliwość.
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: ZA13 (białe logo)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):37,8
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch/PUBG
  • jaką masz obecnie podkładkę: GTF-X
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne, 2 główne, scroll
  • twój budżet: -
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip, z lekkim palmem (proporcje 80/20)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,7
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,9
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Musi być 400, lub jej wielokrotność
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Wszystko opisałem wyżej
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Zdecydowanie bardziej pasują symetryczne.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
Użytkownicy ZA cenią sobie nowego Ninoxa, mowa tutaj o Venator Black.
Poprzednia wersja (White), miała niebotyczne problemy z jakością i spasowaniem.
"Refresh" okazał się remedium na problemy, tym samym stając się naprawdę świetną myszą.

122 x 62 x 40 mm
79 gram
Omrony 50M
Padły porównania kliku do Logitecha - G102, G403
Scroll to F-Switch, nie ukrywam że pierwszy raz się z nim spotykam.
Kabel jest dosyć giętki.

> https://youtu.be/CPQiHqh9aIE
Tylko oczywiście, nie jest dostępna w Polsce - czar prysł?
Przemyślałbym kwestię personalizacji Zowie.

Sprawdź pw.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
No cóż, jeżeli nie ma nic w Polsce, to chyba trzeba próbować z zagranicy.
Co do przeróbki Zowie, to nie wiem czy jest sens, bo jakby nie patrzeć, to sporo do wymiany (i switche, i wtedy przewód jeszcze), a szczerze, to ani ja, ani on nie czujemy się na siłach żeby to porządnie spróbować zrobić xd
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
mieliśmy wersję z motospeed (tam skąd bierze ninox venator)tego modelu i ten kształt to jest tragedia przecież, nawet pytali nas z DM czy warto go użyć, to kto nie wziął jej do ręki to mówił, że nigdy by tego nie kupił.... wydaje się taka niestabilna, klockowata w ręce o dziwnie rozłożone jwadze


to jak mu rival310 nawet pasował to może g403 niech spróbuje, ja bym to pierwsze brał pod uwagę na jego miejscu
Odpowiedz
#5
Dziwne, że wszędzie się ludzie spuszczają nad tym Venatorem :e
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
nie no szału w necie nie robi jakoś szczególnie, ale ludzie są dziwni bo np. scroll lata tak samo jak w dm1 ale przy venatorze jakoś nie narzekają, kabel gorszy jak w dm3 ciężki i gruby, ale też nie narzekają, przyciski z overtravelem i też nie narzekają (te 50 mln kliknięć do tego takie gumowate sie wydają jak się nie zrobi im dobrego designu całych przycisków), mid click jak dobrze pamiętam to chiński (taka literka D) przełącznik co po roku jak ktoś używa dużo mid clicka to padnie. Te boki ala plaster miodu, to takie same są w cougar 550m i nie jest to przyjemne w dotyku.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.