• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamiennik G403
#1
Witam. Zakupiłem Wireless G403 i jest dla mnie genialna, idealna pod każdym względem (wcześniej miałem Rivala 310, ale zamieniłem go ze względu na silikony od których pociła mi się dłoń), ale nie potrafię grać bezprzewodowo, czuję się nieswojo i tu jest pytanie, czy kupić wersję wired (której się obawiam, bo testowałem G Pro u znajomego i tam kabel jest okropny), czy inną mysz? Widziałem, że w którymś temacie ktoś pisał, że Rival 600 ma mieć jeszcze lepsze przyciski, na których głównie mi zależy, a wymiary są podobne do Rivala 310, a guma tam nie powinna powodować potliwości.
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: G403 Wireless, wcześniej Rival 310 Steelseries
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia/wysoka
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): W fps gram na low sens, wtedy 45cm, ale gram głównie w moba i pod moby chcę dobrać myszkę.
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Głównie LoL
  • jaką masz obecnie podkładkę: GTF-X
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych
  • twój budżet: Ile warto, tyle wydam
  • jaki chwyt stosujesz: Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1/2/2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 201-202mm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 18-19mm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Opisałem na początku posta o co chodzi :D
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak, ale mogę sprowadzić
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak gum, jak najlepsze przyciski.
Odpowiedz
#2
Spróbuj g403 jak nie podejdzie to zaczekaj na Rival600 , Ew ec1-b ale to już ostatecznosc
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Głównie chodzi mi o to, czy Rival 600 ma faktycznie lepsze te przyciski, bo w przeciwieństwie do G403 zdaje się nie mieć wad (ten kabel w G403... i jeszcze małe problemy z podkładką). Zowie nie chcę, bo switche podobno są twarde i nie widzi mi się używać ich w moba.
Odpowiedz
#4
Ja mam g403 i kabel nie przeszkadza.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
w 600, przyciski są troche twardsze, ale równie chrupkie ja kw g403

masz jeszcze cougar revenger s podobny kształtem do g403, przyciski na porównywalnym poziomie
Odpowiedz
#6
Widzę, że cougar ma gumy, więc odpada, toteż wezmę R600. Czy ma ona jakąś wadę, o której powinienem wiedzieć przed zakupem?
Odpowiedz
#7
bez ciężarków wazy z ~96g bodajże, ale nie wiem czy to wada dla Ciebie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.