• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana mionix avior 7000
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Mionix Avior 7000
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 550
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 1.28 CS:GO, low/medium
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): CM/360° ~~52.15
  • w co grasz (podaj tytuły gier): bez różnicy
  • jaką masz obecnie podkładkę: ss qck+ heavy 5lat+
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 1/2 boczne max.
  • twój budżet: 300zł +/-
  • jaki chwyt stosujesz: nigdy nie zwracałem na to uwagi, raczej claw :)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1/2/2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 9/10 odpowiednik rekawic bramkarskich
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: lpm czasami na moment mnie denerwuje, rolka no i ostatnio sie zaczyna brudzić bardzo 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? najlepiej
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Myślałem o Logitech G403 Prodigy, G Pro albo jakaś zowie.
Odpowiedz
#2
Nie wiem jaki to rozmiar rękawic bramkarskich, ale polecam myszkę Logitech G203, coś jak G Pro, ale myślę, że można śmiało zaoszczędzić.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie za wypowiedź z pewnością wezmę pod uwagę, ale po sprawdzeniu wymiarów g403 wygląda podobnie do mojego mionixa :) Chciałbym jeszcze poznać opinie innych ludzi.
Odpowiedz
#4
imo tak pod claw gripa i wszekich jego odmian to sugeruje symetryki

może zobacz na dm1 pro s lub sensei 310
Odpowiedz
#5
Sproboj sensei 310.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Dzięki za wypowiedzi, mimo wszystko tak jak wychwalam sobie podkładki od SS - tak mnie myszki ich nie przekonują, to samo DM. Bardziej przechylam się w stronę G403 Prodigy - jeśli chodzi o wymiary i wagę podobna do mionixa, ale miałem dwie małe myszki od logitecha (modelu nie potrafie sobie przypomnieć, takie malutkie czerwono-czarne) to w obu sztukach popsuły się kable i rozłączały się myszki. Jeszcze tak zapytam w razie czego - jak czyścicie swoje myszki? Głównie LPM, u mnie wystarczy przedmuchać i daje spokój na jakiś czas.
Odpowiedz
#7
Możesz spróbować g403, mam ja i jest całkiem wygodna ale jeśli jesteś taka osoba ze ciężko się przystosować do nowego kształtu i wolisz symetryki to Ci nie podejdzie.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
dlaczego myszki SS i DMa Cię nie przekonują? najgorsza rzecz to nieuzasadnione uprzedzenia :p
Każda firma ma lepsze i gorsze produkty ;)
Masz spore dłonie prawda?
Akurat DM1 Pro S może okazać się niewygodną myszką, ale ten Sensei 310 powinien być w sam raz.
PS rozważ też najnowszego Kone Pure Owl Eye (jeśli lubisz dociskać śródręczem do garba myszki, bo masz dobre oparcie)
Odpowiedz
#9
czyszcz-u :P sensei i dm mają niemal identyko rozmiar ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.