• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do muzyki do 300zł
#11
Polecam poczytać.
https://audiobudget.com/leaderboard/iem
Naprawdę perły można znaleźć.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
uzywam tak z ponad rok :D widzisz jakos sie nie przyzwyczailem :) na djki o wiele milej sie tak manewruje, bo nie masz diametralnego skoku ciśnienia w uchu. pianki spoko ale mi sie podobaja podwojne silikony :D. Dziekuje za link pytanie ile z tych sluchawek znajde dostepnych w polsce :(
Odpowiedz
#13
Pewnie żadne, ale warto zamówić.
Cenowo jest korzystnie, a same słuchawki to niebywale mocna strona Azjatyckiego rynku.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Mam pytanie, co jest ze słuchawkami Sonego, że w ogóle nie są polecane? Miałem sobie okazje sprawdzić modele SONY MDR-ZX660AP i SONY MDR-XB950AP bylem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo były to najlepiej grające słuchawki pod telefonem ze wszystkich (nawet tych dwukrotnie droższych)... grały b.czysto z przyjemnym V bez przesadnego podkreślenia granic i bez zabijania środka (takie miałem wrażenie)
Odpowiedz
#15
szkoda, że nie ma dobrych skladanych sluchawek , chyba bede wybierac miedzy ERML i CAL'ami (z mysla ze szybko beda mialy recabling).

Cal'e byly na wystawce w ME i zrobily na mnie bardzo dobre wrazenie patrzac na cene, stad mocno sie nad nimi zastanawiam.

sony mdr-XB950 sa spoko, skladane, ale czuc jakis niedosyt sceny i srodka a za to bass ultra niski i mocny (nie idzie go nawet troche zbic wbudowanymi EQ)

znalazlem jeszcze takie sluchawki jak sony mdr-10rc, ale musialbym zamowic by sprawdzic, bo ciezko ufac recenzje typu "super dzwiek" -_- ... to raczej cos pokroju MDR-1A, ktore wg mnie graja w sam raz ode mnie :) no, ale 730zł :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.