• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do ~200zł
#1
  • Witam !
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4tech x710
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 400/2.1 cs go Niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 36cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Cs go
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4tech 500mp<chyba tyle>
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): LPM Scroll i PPM
  • twój budżet: ~200zł
  • jaki chwyt stosujesz: Na tej myszce najbardziej przypomina Palm grip ale czuję, że myszka źle leży mi w ręce.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Lewo ręczny ale gram prawą.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 Cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)- 1,8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Ciężko powiedzieć, chce myszkę, która dobrze leży w ręce.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Nie pasuje mi do ręki nie trzymam jej "normalnie" tzn kciuk nie jest w miejscu do tego wyznaczonym tylko bardziej z tyłu myszki.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? :Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak. Jako iż mam małe ręce wydaję mi się, że lepsza by była mniejsza myszka a mam probleme ze znalezieniem takiej która by mi idealnie pasowała. Nie znalazłem miejsca we wro gdzie myszki można "przymierzyć".
  • Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#2
Być może za bardzo profilowana jest ta xl710 dlatego myślę, że warto coś symetrycznego spróbować. Dlatego spróbuj Zowie FK2. Do 14 dni zawsze można odesłać, nie bój się z tego korzystać, jeżeli kształt nie pasuje.
Odpowiedz
#3
a4tech x710 jest raczej niska i symetryczna, nie wiem czy coś się zmieniło w jakiejś nowszej rewizji, ale moja 10letnia a4tech x710 wygląda tak: http://pcfoster.pl/public/images/old/rec...tor_29.jpg
i faktycznie jest niewygodna, choćby ze względu na mocno wcięte boki, wymusza to trzymanie palców na podkładce, niejako podnosząc mysz. Do tego sam chwyt jest niewygodny przez dość ostre zwężenie myszy w kierunku przodu.
http://img155.imageshack.us/img155/229/x710bhspod.jpg
Odpowiedz
#4
Dlatego myślę, że warto spróbować coś o prostych bokach. bez takich zaokrągleń jak ma ten x710 .
Odpowiedz
#5
Zakupiłem logitech g302. Myszka leży dobrze w ręce. Jeszcze wybić się ponad 40 fpsów i wyjdę z lema ;D
Odpowiedz
#6
Po a4techu x710 każda będzie leżała dobrze, g302 ma podobnie wcięte boki choć pod mniejszym kątem, dla mnie nadal jest jedną z mniej wygodnych myszy, ale jeżeli dobrze ci leży, to jest to dobry wybór choćby pod względem sensora.
Odpowiedz
#7
O tej G302 krążą głównie słuchy, że jest mało wygodna. Widocznie rzeczywiście potrzebowałeś mniejszej myszki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.