• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do 450zł
#1
  • Cześć,
  •  Poszukuję klawiatury mechanicznej do 450 zł. Moje wymagania:
    • twój budżet: 450zł
    • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
      - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: 

      1. czy masz masywne dłonie czy nie? średnie
      2. czy dużo piszesz na klawiaturze? sporo
      3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 70% gry, 30% pisanie
    • czy chcesz podświetlenie? Nie jest obowiązkowe, ale fajnie jakby było :)
    • czy chcesz makra? Nie
    • czy chcesz dodatkowe klawisze? Jeżeli chodzi o multimedialne - to tak, jak najbardziej. Zależy mi na przyciskach do zmiany głośności/piosenki w odtwarzaczu
    • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie, ale miło by było, gdyby była możliwość doczepienia jej w razie czego.
    • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak
    • twoje uwagi (wygląd, firma): Nie potrzebuję zbędnych pierdół, typu dodatkowa tona plastiku dookoła klawiszy czy coś w tym rodzaju. 

      Zależy mi, aby klawiatura była na Cherry MX.Zastanawiałem się nad Corsair K65 RGB, którą można dorwać na promocji za 450zł.
Odpowiedz
#2
zdecydowanie ten corsair będzie dla Ciebie odpowiedni w takiej cenie, bierz bez wahania. Weź z MX Brownami

PS. tylko obawiam się, że nei dostaniesz jej z układem US bo na zdjęciach same te niemiecki lub uk są

ewentualnie wez od CM, masterkeys Pro M, L lub S White w okolicy 440 zł są. Jakbyś potrzebował podpórki pod nadgarstki to kup sobie w markecie takie po 5 zł x2 podkładki pod myszki i postaw przed klawiaturą. Lepiej sięto sprawdza od takich dodawanych podpórek.
Odpowiedz
#3
Ten corsair, nad którą się zastanawiam właśnie jest z układem US.
Dzięki wielkie za pomoc, ciekawy ten pomysł z podkładkami :p
Nie wiem czy jasno napisałem w poście, ale klawiatura może, ale nie musi być bez numpada (jest mi to obojętne, aczkolwiek wiem, że kiedyś mogę za nim zatęsknić :D)
Odpowiedz
#4
jak zobaczysz ile daje Ci swoboda w tenkeylessie na machanie myszką to nie zatęsknisz ^^

te mastekeysy są tez w wersji L czyli fullsize
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.