• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 400
#1
[*]jaką obecnie myszkę używasz: Razer Imperator 4G 
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000 w grach (myszka nie zpisuje w ustawieniach niższych wartosci) i 1800 do reszty
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
[*]czułość w Windows: 6/11
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):1000/1800/2200/ 2800 
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): myszka ma służyć głównie do cs go oraz innych fpsów, poza tym rpg, akcja rts
[*]jaką masz obecnie podkładkę: Logitech G240 
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych 
[*]twój budżet: max 400, ale im mniej tym lepiej
[*]jaki chwyt stosujesz: fingertip (gry)/palm (czasami podczas przeglądania internetu)
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2 w grach/ 1+3+1 internet
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5 cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: porządny sensor
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: nie koniecznie ale dobrze by było 
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Ogólnie przeglądałem sobie myszki i znalazłem kilka modeli które mi się spodobały tylko nie wiem czy będą dawać rade w cs go bo na tym mi najbardziej zależy.
Oto one: Roccat Kone Pure Military, Roccat Kone [XTD] Optical, Logitech G502, Asus Gladius 
Nie chce już żadnego Razera. Ważną rzeczą jest przycisk do zmiany dpi pod scrollem.
Odpowiedz
#2
Ja bym powiedział Mionix Avior 7000, jest pod oba style trzymania myszki palców i dłoni. Do tego ma świetny sensor i jakość.

Z wymienionych przez Ciebie to kone military byłby tylko fingertipowy, ale sugerowałbym wcześniej przymierzyć go w jakimś stacjonarnych (często mają w wielu większych sklepach). XTD , G502 i Gladius są stricte palmowe, duże myszki. Do CS każda dobra tylko powstaje pytanie czy na ciężkich (gladius, g502) myszkach dobrze będzie Ci się grało.
Odpowiedz
#3
Zobacze wszystkie myszki na żywo w sklepie, a jeżeli żadna nie będzie mi pasowała to wezmę Mionix. Dzięki wielkie za radę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.