• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki nauszne do 130 zł
#1
Witam, od dłuższego czasu szukam słuchawek nausznych półotwartych lub zamkniętych o niedużych rozmiarach, ale niestety nic nie mogę znaleźć dla siebie w tej kwocie. 
Z "prawdziwych" słuchawek używałem dotychczas Superlux 681 oraz Takstar HD2000 i szukam czegoś w stronę tych drugich, chociaż ciutkę lepsze basy mogłyby być. Superlux 681 nie były złe ale nie chcę do nich wracać, chyba że model B.
Tak jak wspomniałem, szukam niedużych słuchawek, które będą miały dobry dźwięk w tej kwocie i nadawały się do okazjonalnego wyjścia. Zastosowanie to głównie muzyka rock, pop(raczej rytmiczna muzyka jak np dance) oraz trochę rapu(nu metal),a poza tym będą używane czasami do gier. Używam zintegrowanej karty dźwiękowej Realtek ALC-892 i nie planuję w najbliższym czasie zakupić czegoś lepszego.
Myślałem nad: Superlux 681 EVO(nie wiem czemu najbardziej mnie do nich ciągnie), ISK HP-580(design mi się nie podoba), Maxell Retro DJ(design to samo), Superlux 681B oraz Superlux 668B. Wiem że Superlux oraz ISK są to duże słuchawki, ale w ostateczności takie zakupię. 
Myślałem nad:
https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-philips-shl-3160bk-00-czarny,id-260237
https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-philips-shl3070bk-00-czarny,id-832856


Naprawdę wszystkie słuchawki Sony, Philips i innych firm w tej kwocie są takie słabe? Może nadrabiają chociaż lepszą jakością w porównaniu z Superlux'em.
Najchętniej kupiłbym ponownie Takstar HD2000, ale z drugiej strony są słabo zrobione i łatwo o uszkodzenie(wiem, nie można mieć wszystkiego w tej kwocie).
I jeszcze pytanie, czy słuchawki firmy JVC są godne uwagi w tym budżecie? 
Słuchawki muszą być przewodowe.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
W tym budżecie, jak dla mnie HP-580 są świetne.
Lecz, wychodzenie w nich gdziekolwiek, to narzucona im droga przez ciernie.
Podobnie z każdymi wokółusznymi, szczególnie w takim budżecie.
Dodatkowo, nie wiem czy spodoba Ci się ich charakterystyka.
Sam je posiadam, "owatowane" z podbitymi padami a'la HM5.
Ubierając w słowa, gdyż słucham w znacznej części wszystkiego, rzec można "retro".
Najbardziej wykazują się w niskich, w końcu to basowa V-ka.
Wszelaki Funk, Groove, Jazz, House wprost z Illinois 86' czy dzisiejszy - świetnie.
Względem HD681, ISKi bardzo polubiłem.
Góra jest wystarczająca, ta w Superluxach naprawdę potrafiła zakłuć w uszy.
Wszelaki Rock brzmi ciekawie, funowo; Indie rock, początki lat sprzed kilku dekad.
Wszystko zależy jaka charakterystyka Ci odpowiada, dla mnie dosyć ciemne HPki grają należycie, uplasowały się dosyć wysoko w moim guście.
Jeżeli masz HD681, to po prostu moduj - Pelur mod.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(11-27-2017, 10:40 PM)XeXu napisał(a): Wszelaki Funk, Groove, Jazz, House wprost z Illinois 86' czy dzisiejszy - świetnie.
Szanuję za gust muzyczny ;)
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#4
Pod względem dźwięku ISK HP-580 wydają mi się najlepsze, ale z wyglądu mi się nie zbyt podobają oraz Superlux 681 EVO mają dołączone welurowe nausznik i wymienny kabel.
Odpowiedz
#5
Mimo wszystko, z tej pary wybrałbym ISK.
Ale, jak wspominałem - moduj HD681, jeżeli je posiadasz.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Miałem
Odpowiedz
#7
Z wyjściem gdziekolwiek raczej nie ma mowy.
Tutaj wolałbym kupić dobre dokanałówki.
http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluc...la-graczy/
Możesz pocztać.
Evo są okej, ale bardziej charakterystyką upodobały mi się HPki.
Jak przemawia do Ciebie gniazdo, to możesz próbować.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.