• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Somic v2 + Audigy 2zs
#1
Witam, jak w temacie, już prawie zamówiłem v2 ale zastanawia mnie jeszcze jak poradzą sobie na Audigy 2zs, czy do tej karty lepiej Cloud I? A może jeszcze coś innego. Obecnie posiadam HD681.
Odpowiedz
#2
Będzie nieźle, nie oczekuj mega szoku. 2zs to taki lekko ocieplony xonar DX , xonar ma bardziej płaskie brzmienie i jest bardziej muzykalny.
Powiedz może jaki masz budżet ewentualnie co skłoniło Ciebie do tych słuchawek i kart.
Odpowiedz
#3
Dawien dawno kupiłem HD681 jak budżetowe ;D, później miałem problemy z integrą, szumiała w rytm ruszania myszką, więc kupiłem przez polecenia używaną 2zs, budżet to takie 250zł na słuchawki.
Odpowiedz
#4
Na Twoim miejscu brałbym isk hd 9999, słuchwki są mega wygodne, grają przyjemnym brzmieniem dla ucha
Jest to udana konstrukcja na lata. Nie są wymagające, aczkolwiek przy lepszej karcie dostają pazura.
Swojego czasu również szukałem czegoś z dobrym brzmieniem, ostatecznie padło na beyerdynamic 990.
Minusem tym słuchawek była otwarta konstrukcja i lekko niewygodne pady. Po kilkunastu próbach zostałem przy iskach.
Obecnie bd'ki zabieram tylko w podróże i do pracy, za sprawą ładniejszego wyglądu.
Odpowiedz
#5
Można zauważyć, że prawie wszędzie te iski polecamy, a to dlatego że są niezłe ;D
Na Audigy zagrają spoko też ;)
Odpowiedz
#6
Właśnie wiem że są polecanie i mają dobre opinie ale nie wiem czy nie są "za dobre" dla mnie, nie jestem jakimś audiofilem i obawiam się że zapłacę za lepszy sprzęt a różnicy nie uświadczę, czas zmienić hd681 bo już stają się nie wygodne. Jak wypadają v2 jeśli chodzi o miejsce na ucho? Teraz hd681 strasznie mnie uciska w małżowinę. Tak wgl to nie napisałem że głownie pod gry +filmy/seriale/yt.
Odpowiedz
#7
Jakie brzmienie lubisz?
Czego słuchasz?
W co grasz?
Ogólnie warto, nie roztrząsaj samego dźwięku.
Z doświadczenia wiem, że materiały w HD681, HP-580, ogólnie w sferze budżetowych słuchawek, trzeba nad wyraz szanować.
Pady i materiał - plastik, są wyjątkowo wrażliwe.
Dodatkowo, zawsze mając wokółuszne był problem z kablem.
W HD9999 masz gniazdo - wręcz monumentalny plus.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
nawet jeśli będą za dobre to takiej wygody jak w HD9999 nie ma w innych z tego budżetu :p
Odpowiedz
#9
Sprzęt nie ważne jaki zawsze szanuje , dla tego pułki, strych zawalony starymi sprzętami bo szkoda wyrzucać jak wciąż działa. Jakie brzmienie? Gdybym to wiedział ;D Nie wiem jak to powiedzieć ale takie "odseparowane", nie lubię jak w jakimś utworze wszystkie instrumenty itd zlewa się w całość, czasami słucham kilka razy i lubię raz skupić się na basie raz na perkusji, i raczej naturalne bez przesadnej koloryzacji (nie mam pojęcia co pisze ;D). Słucham w sumie wszystkiego ale jak spojrzeć na playlisty to rock/nu metal/metal/alternatywa/epic tego najwięcej. Gram też wszystko ale to jednak w FPS najwięcej i to tam dźwięk a zwłaszcza pozycjonowanie musi być tip top.
Odpowiedz
#10
HD9999 to byłby udany zakup ;)
Uzupełniają dobrze wszystko co napisałeś.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.