• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co za DeathAddera?
#1
Witam, mój Deathadder 2013 umiera - dwuklik coraz bardziej dotkliwy,małe przeboje z kablem (ale starcie z psią szczęką wygrał) i jak zobaczyłem ile sobie ludzie życzą za naprawę myszki (mam dwie lewe ręce do lutownicy) to stwierdziłem,że czas wymienić myszkę. Szukam czegoś w okolicach 100 zł z odchyłem cenowym +/20 zł. Wybaczcie brak formatki, ale prawda jest taka,że chciałbym Razera tyle,że tańszego ;) Kształt tej myszki, jej prostota i elegancja odpowiada mi w 100%, hardkorowym graczem CSa przestałem być szmat czasu, gram na defaultowym DPI DA,bo mnie synapse irytuje i pomyślałem,że może ktoś ma w pamięci myszkę podobną do DA. Przeszukiwanie sklepów pod kątem cenowym może i przyniesie jakieś wybory, ale nie wiadomo czy dobre ;) Myszki A4Techa mają "razerowe" kształty,ale nie wiem jak u nich z precyzją i działaniem sensora - nie chciałbym zmieniać na coś gorszego co miałem i wkurzać się,że mi kursor podczas celowania ucieka ;) Przycisków też potrzebuję raptem 4/5 - dwa główne, jeden w rolce plus 1-2 na lewym boku.

Czy taka misja znalezienia tańszego DA jest w ogóle możliwa? Czy odpuścić temat i poszukać po okazjach nowego DA 2013/Chroma
Odpowiedz
#2
twoja sytuacja jest taka że tanich myszek które mają kształt DA jest mało i jedynym rozwiązaniem jest poszukanie używek i w odpowiedniej cenie np. https://www.olx.pl/oferta/mysz-zowie-ec1...2eb4efdd44 (nie moje ogłoszenie !) lub poszukanie drugiego DA https://www.olx.pl/oferty/q-razer-deathadder/
Odpowiedz
#3
Problem dwukliku jest stosunkowo łatwy do naprawienia.
> http://www.instructables.com/id/Repair-m...k-problem/

Szukałbym "nowej" tylko w ostateczności.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
(11-22-2017, 03:36 PM)dawidos160 napisał(a): Witam, mój Deathadder 2013 umiera - dwuklik coraz bardziej dotkliwy,małe przeboje z kablem (ale starcie z psią szczęką wygrał) i jak zobaczyłem ile sobie ludzie życzą za naprawę myszki (mam dwie lewe ręce do lutownicy) to stwierdziłem,że czas wymienić myszkę. Szukam czegoś w okolicach 100 zł z odchyłem cenowym +/20 zł. Wybaczcie brak formatki, ale prawda jest taka,że chciałbym Razera tyle,że tańszego ;) Kształt tej myszki, jej prostota i elegancja odpowiada mi w 100%, hardkorowym graczem CSa przestałem być szmat czasu, gram na defaultowym DPI DA,bo mnie synapse irytuje i pomyślałem,że może ktoś ma w pamięci myszkę podobną do DA. Przeszukiwanie sklepów pod kątem cenowym może i przyniesie jakieś wybory, ale nie wiadomo czy dobre ;) Myszki A4Techa mają "razerowe" kształty,ale nie wiem jak u nich z precyzją i działaniem sensora - nie chciałbym zmieniać na coś gorszego co miałem i wkurzać się,że mi kursor podczas celowania ucieka ;) Przycisków też potrzebuję raptem 4/5 - dwa główne, jeden w rolce plus 1-2 na lewym boku.

Czy taka misja znalezienia tańszego DA jest w ogóle możliwa? Czy odpuścić temat i poszukać po okazjach nowego DA 2013/Chroma


Nie daj się przez przypadek nabrać na chińską podróbkę z allegro w opisie "nie potrzeba sterowników" bo dostaniesz gówno chińskie zapakowane w obudowę razera za 120zł~~
Z nowych ciężko o sklep, kiedyś x-kom miał promocję na da essential / 2k13 za podajże 130zł~ z używanych nie radzę brać chromy/2013 za sprawą omronów w których to często występuje dwu-klik.
Jak już to polować na elite ewentualnie wymienić mikro przełączniki na coś bardziej żywotnego.
Odpowiedz
#5
Jeżeli masz blisko do Konina, to z odbiorem osobistym mogę za 100zł ci DA Elitę z małą wadą (jak się ją mocniej odłoży [albo po prostu przywali nią xd]) to gasną ledy na scrolu xd
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
ehh próba naprawy myszki skończyła się jej ostatecznym dobiciem ;) Po wyprostowaniu blaszki i milionie prób jej włożenia nie odbija mi przycisk (to białe coś z instrukcji,którą podesłał XeXu),a że ze mnie człek niecierpliwy to idę po nową myszkę - tylko muszę poprzymierzać się do różnych typów
Odpowiedz
#7
Co do myszy zbliżonych kształtem możesz brać pod uwagę: CM Storm MM530 (będzie na pewno zauważalnie mniejsza od DA), TT Esports Ventus X Optical (większa od DA), Zowie EC1-a lub EC1-b (podobna, może trochę większa od DA, pierwsza wersja ma gorszy sensor, druga jest przesadnie droga), alternatywnie ciut mniejsze od Deathaddera: zowie ec2-a i ec2-b. Sprawdziłbym też, czy nie leżałby ci dobrze rival 310.
Odpowiedz
#8
W twoim przedziale cenowym godny uwagi jest rowniez CM Master Mouse S
Odpowiedz
#9
Dzięki za pomoc - tak naprawdę z tego co podesłaliście to jedynie myszka od TT wchodziłaby w grę - wymiary podobne, cenowo znośnie. Zowie przekracza budżet CMy są za małe. Tak jak pisałem na wstępie - już nie jestem hardkorowym łowcą headshotów w CSie,żeby mieć tak szybkie i precyzyjne myszki. Teraz katuję PUBG gdzie to nie jest aż tak kluczowe czy mniej wymagające od myszki gry stąd kwestia ograniczenia wydatków,bo w innym wypadku tematu by nie było,a na biurku leżałby świeży DeathAdder Elite,ale te 250 zł to za dużo. Alternatywą jest kupienie powystawowej Chromy (nie takiej o jakiej wspominał Synth - bo też na takie aukcje trafiłem) i wtedy idzie się zamknąć w budżecie 120-150 zł za DA Chroma lub jest jedna prawie nowa Elite na licytacji (z gwarancją ponad 20 msc) i zobaczymy za ile by miała pójść.

ed. Padło na Ttesports VENTUS X Optical RGB - cena znośna, zagraniczne opinie jednoznacznie pozytywne, jak mi kształt nie przypasi to sprzedam. Zastanawia mnie tylko brak informacji o tej myszce w Polsce i jej słaba dostępność - wiecie może czemu? Nawet po forach rzadko o niej wspominają,a to raczej nie nowość
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.